Rüyada Anne Sarılmak

Rüyada anne sarılmak kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, ticaretinin bozulmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağlayan anneye sarılmak endişelerin yerini mutluluğun alacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşın annesine sarılmak çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, hayatının yolunda gideceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yaşamına renk geleceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin annesine sarılması kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, bol rızık elde edeceğine, gözyaşlarının kuruyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hasta anneye sarılmak ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, bir bebek sahibi olacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına delalet eder.

Rüyada korkudan anneye sarılmak kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, ruhunun üzüntüden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada korkup anneye sarılmak mallarının ve kazancının çoğalacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, ticaretten yana şansının açık olacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun annesine sarılması yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, hayırlı bir evlat olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen anneme sarılmak işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş olan anneye sarılmak kırgınlıkların sona ereceğine, yeni iş kollarına adım atılacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ölü anneye sarılmak çok yükseleceğine, zorlukların aşılacağına, konforunun ve lüksünün çoğalacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kişinin annesine sarılmak kazancın günden güne daha da arttırılacağına, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, ileriye gideceğine, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin adamın annesine sarılmak kaybedilen mal ve mülkün telafi edileceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, iş hayatında değişikliklerin kapıda olacağına, hanesine huzurun dolacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin annesine sarılmak ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, herkesin yardımına koşacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, helal kazanç elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın annesine sarılmak candan sevilen bir kişi olunacağına, kendisine inanarak destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin annesine sarılmak geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, insanlardan takdir toplayacağına, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve kendini savunup koruyacak bir kişi bulunacağına, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, itibar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin itibar göreceğine, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, eline büyük paralar geçeceğine, muradına ereceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına alamet eder.

Rüyada sürekli anneye sarılmak sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, bir işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada üvey anneye sarılmak hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, hep başarılı işler yapacağına, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine işarettir.

Rüyada vefat eden anneye sarılmak sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, kurulu bir düzeni olacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Anne Sarılmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda dedemin evinde yemek yerken halamın birden anneme sarıldığını gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız ziynete, yola ve rakibe rivayet eder. Rüya yorumuna göre mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına; başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin yolunda gideceğine; rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına tabir olunur.

 2. Ruyamin içinde ruya goruyordum çok korkmiştum uyandim ve annemi aramaya başladim ev loş işikti annemi gorduğum zaman sımsıki sarildim ve ağladim ama annem benle dalga geçiyordu neden acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya gönüle, hayırlara ve aileye delalet eder. Rüya alimlerine göre gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine; etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına; bütün aile fertlerinin çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim