Rüyada Anneni Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada anneni silahla vurulduğunu görmek keyfinin yerine geleceğine, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, alim insanlardan sayılacağına tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin işinde terfi edeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, huzurlu olunacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, bahtının açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada anneni silahla vurulduğunu görmek istediğini elde etmede başarılı olacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, çok sevdiği bir yakınının ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına işaret eder.

Rüyada babamın annenin silahla vurulduğunu görmek vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, dertlerinin biteceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, insanlara iyilik yapmaya, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin borçların hafifleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çok daha huzurlu bir insan olacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayz

biz evdeydik, o sırada bir adam gelip annemi vurdu, ben kapı arkasından gördüm. Sebebi bir yarışmada kazanamamasıydı. Ben bıçakla vurdu sandım, annemin öylece kaldığını gördüm. Sonra annemi yataktan aldım, küçük bir küvetin içine yerleştirdim, üstünü de kapattım. Kendim de bakkala gittim, galiba yardım arıyordum. Korkuyordum. Yolda arkadaşlarımı gördüm, anlatacaktım olayı, arkadaşımla eve giderken babamı gördüm, annem uyanıktı ve babam da onun yanında oturmuştu ve meğerse annem silahla vurulmuş.

Murat

hatırladığım kadarıyla annemle sağlık ocağındayız ve çıkarken tesettürlü bi kadın bana inşallah ölürsün dedi tam hatırlamıyorum daha sonra annemle motorda giderken diğer yola dönüş yapacağımız için sol şeritte gidiyoruz ve arkadan arabalar bana selektör yapıp küfür ediyorlar daha sonra karşı yola döndüğümüzde o sabahki kadın karşımıza çıkıyor ve motora tekme atarak bizi yere düşürüyor.Arkamı dönüp hemen kadına küfür ederken kadın çantadan silah çıkarıp benle annemi vuruyor acı hissetmedim ama

Ela

Evin çaprazında hala ve amca dediğim gerçekte tanımadığım insanlar yaşıyordu. Bize misafirliğe gelmişlerdi ama mutfakta bir şeyler konuşup gittiler. Annemle tanımadığım adam kuzen çıkıyordu fakat kadın ona rağmen kocasını kıskanıyordu. Salona geçtiğimizde, pencerenin önünde tekli koltuk vardı, annem ona oturdu. Arkamı döndüğüm sıra silah sesi ve camın kırılma sesini duydum. Hemen anneme döndüm yere doğru yığılıyordu. Kollarından tutup bağırmaya başladım. Ayağa kaltığımda pencerede halayı gördüm.