Rüyada Annenin Sana Öleceğini Söylemesi

Rüyada annenin sana öleceğini söylemesi aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, mutlu günlerin geleceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, aile hayatında sevinileceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, sevgi dolu haberler alınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin sana öleceğini söylemesi rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına alamettir.

Rüyada annenin sana öleceğini söylemesi düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına delalet eder.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, vefakar bir insan olunacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ceylin

Rüyamda annem bana yarın öleceğini söylüyordu, nedenini sorduğumda cevaplamıyordu ve annemle birlikte uyuyorduk sabah olduğunda annem ölüyordu ama tam olarak öldüğü kısmı görmedim sabah kalktığımda gözlerim dolmuştu bunun anlamı nedir?

Enis

Merhaba, rüyamda annem bana kendisinin seker hastaliğindan dolayi yakinda öleceğini söyledi doktorlar da öyle söylediğini anlatmiş. Sonra ben anneme dedim ki anne Allah en iyisini bilir onlar bilmezler. Allah herşeye kadirdir dedim. O anda annem bayildi. Bu ne anlama gelir?

zehra

rüyamda annem bana 5 gün sonra öleceğini söylüyodu ve bende üzülüyodum. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

İbrahim

Merhaba dün gece rüyamda rahmetli annemi gördüm kendisine sen öldünmü diye sordum evet öldüm dedi ama sende öldün dedi annem 6 ay önce vefat etti

Morgan'

Normal bir günde ailecek otururken annem yanıma geliyor ve diyor ki, kızım bugün sen ölüyorsun, çok az zamanın kaldı diyor ve kolunda bir saat var ne kadar zamanımın kaldığı orada yazıyor. Sonra ben çok üzülüyorum, ağlıyorum.. Anne diyorum ben şimdi arkadaşlarıma ne diyeceğim, öleceğimi nasıl söylerim diyorum, kendi başıma bir yola çıkıyorum ve öylece, sessizce ölüme gidiyorum. Çok garip bir rüyaydı, öleceğimi hissediyordum, zamanımın bittiğini hissedebiliyordum..

Kader

Merhaba rüyamda annemin öleceğini görmüştüm doktorlar anneniz ölecek dediginde annem yaşıyordu annem ölmemisti ama ölecek deniyordu doktorlar kötüydü galiba ki annemin ölecegini bile bile ameliyata almıyorlardı uyandigimda agliyordum 5 dk sonra sabah ezanı okundu ciddiye almalimiyim? Cevap verir misiniz bu rüya beni derinden etkiledi de…

Hülya Öztürk

Gündüz niyetine anlatmış olayım .Rüyamda annemle sohbet ederken bana : “Bende 14’ünde ölürüm” diyor. Çok üzülüyorum, kızıyorum ona böyle konuşuyor diye.Ağlıyorum öyle konuşma diye. Aynı gece başka bir rüya da gördüm . Yakın bir arkadaşım tekrar evleniyor.düğüne gidiyorum. Müzik vs.yok, çok mutlu.
Şimdiden çok teşekkür ederim.?

Gül Ata

Annem farklı şehire gitmiş ve Akrabalarım tarafından annemin 4 gün sonra öleceğini öğrendim. Otobüs bulamıyordum tek başıma ne yapacağımı da bilemedim çaresiz kalmıştım ve çok ağlayıp üzülmüştüm. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim.