Rüyada Anneye Gitmek

Rüyada anneye gitmek borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, bazı sorunların düzeltileceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, para ve makam sahibi olacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin işlerin yeni kapılar açacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş anneyle gitmek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, nasibin bollaşacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, hastalıkların şifa bulacağına, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, hep dua edeceğine, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin annesine gitmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine delalet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin evine anneyle gitmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rahat nefes alacağına, malının ve parasının çoğalacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, kazancını çoğaltacağına, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments