Rüyada Anneyi Dövmek Görmek

Rüyada anneyi dövmek görmek endişe veren durumların düzeleceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada abimin annemi dövdüğünü görmek sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, maddi imkânlarının artacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin rızkın daim ve hayırlı olacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocasının annesini dövdüğünü görmek hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine, uzlaşmacı yaklaşımını her zaman koruyacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada oğlunun annesini dövdüğünü görmek işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, üzüntülerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annenin dövdüğünü görmek sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, aradığı çareleri bulacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, melanete denk gelmeyeceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine yorumlanmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Anneyi Dövmek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhabalar .son zamanlar rahmetli anne babamı sık görmeye basladim. Biraz öncede ruyamda anemle kavga etim.beni sevmiyorsun ilgi gostermiyon diye sonradanda annemi dovmeye basladim resmen annecimi dovdum saclarindan cekdim tokatladim yani dovmeye baslayinca annem bağırmaya basladi acidi diye ama hep gülümsiyordu yuzu dovmdugum halde .sonra korkudan uyandım. Bu nedemek simdi acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada vefat etmiş anneyi dövdüğünü ve onun güldüğünü görmek kudrete, çözümlere ve iyiliğe alamettir. Rüya, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine; mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine; ilerleyen zamanlarda daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

  • Sevgili Asena,
   Rüyada annenin bir adam tarafından tahtayla dövüldüğünü görmek rüyayı görenin bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu yola, sonuçlara ve harekete delalettir. Görülen rüya aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine; umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine; hayatının hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına rivayet eder.
   Rüyanız Gündüz Niyetine gün gibi aydınlıklara çıksın…

Rüyanı Tabir Edelim