Rüyada Araba Almayı Düşünmek

Rüyada araba almayı düşünmek yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin hastalıkların şifa bulacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada araba almayı düşünmek her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına yorumlanır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, ters giden durumların düzeltileceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, mal mülk edineceğine, huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada araba almayı düşünmek küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin başarılarının birbiri ardına gelip ne olduğunu anlayamayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, hayal edilen her şeye kavuşacak bir duruma geleceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan

Günaydın çok rüya gördüm ama sadece bunu hatırlıyorum bilmiyorum ama benle en yakın dostum yanin100 katlı bir bina mi desem yalan olur ama vardı daha da fazlası biz o binada atladık paraşütsüz ve hiç te bir şey olmadı arabanın ucuna atladık ve indik etrafda da insanlar vardı

Sinan

Rüyamda arkadaşım arabayla beni köye getirdi ve bende bu arabanın fiyatını sordum