Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kazancının eksilmeyeceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, başarıya ulaşacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada abiyi arabada görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçta araba görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, amaçlarına ulaşacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahşap araba görmek tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına inanılır.

Rüyada aile arabası görmek sevdikleri ile birlikte olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına alamet etmektedir.

Rüyada akrabayı arabada görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına alamettir.

Rüyada altın araba görmek daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada altın kaplama araba görmek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ambulans arabası görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada amcamın arabasını görmek eşinden fayda göreceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada amerikan arabası görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına işarettir.

Rüyada arızalı araba görmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada askeri araba görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ata arabası görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine işarettir.

Rüyada bakan arabası görmek anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kazancının hiç azalmayacağına, zor zamanların ferahlığa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada balık arabası görmek işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada banka arabası görmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada başbakan arabası görmek uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına alamettir.

Rüyada bataklıkta araba görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beğendiğin arabayı görmek uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada bej araba görmek sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada belediye arabası görmek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine işarettir.

Rüyada bembeyaz araba görmek ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, elini haramdan uzak tutacağına yorulur.

Rüyada benzini biten araba görmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beton arabası görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada beygir arabası görmek büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, atılıma geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilyeli araba görmek yeni işlere atılacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada boklu araba görmek rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, rızkının genişleyeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına alamettir.

Rüyada bombalı araba görmek mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boyası dökülmüş araba görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına delalet eder.

Rüyada bozulan araba görmek üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına delalettir.

Rüyada buğday arabası görmek keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bulutta araba görmek kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada buz tutmuş araba görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına işaret etmektedir.

Rüyada buzda araba görmek uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına tabir olunur.

Rüyada caddede arabalar görmek huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, büyük başarılar elde edeceğine, her zaman hayırlı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada çalınan araba görmek hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çalıntı araba görmek parasının ve malının çoğalacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çalışan araba görmek her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına alamettir.

Rüyada camide araba görmek yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çamurda araba görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çarpık araba görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, güzel bir yola çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çarpışan araba görmek özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine yorulur.

Rüyada çeyiz arabası görmek ailesi ile mutlu olacağına, gözyaşının dineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cezaevi arabası görmek rahat edeceğine, bekarlar için evlenmeye, karanlık zamanların aydınlanacağına yorumlanır.

Rüyada çiçekli araba görmek bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, takdir edileceği işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada çingene arabası görmek ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına inanılır.

Rüyada çizik araba görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çizilmiş araba görmek herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, adından başarıları ile söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada çok sayıda araba görmek insanlara yol göstereceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına delalettir.

Rüyada çokça araba görmek yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, gözyaşının duracağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına alamettir.

Rüyada çölde araba görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çöp arabası görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada cumhurbaşkanı arabası görmek haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada dağda araba görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dağınık araba görmek etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada dar araba görmek kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dayının arabasını görmek isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada değişik araba görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada derede araba görmek iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine yorulur.

Rüyada dev araba görmek yaptığı işlerin içine sineceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına delalet etmektedir.

Rüyada devlet arabası görmek işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, isteklerini yerine getireceğine, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine işaret eder.

Rüyada devrilen araba görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, sorunlarını gidereceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine inanılır.

Rüyada dolu alışveriş arabası görmek çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına alamettir.

Rüyada dondurma arabası görmek hayırlı haberler alınacağına, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada duran araba görmek uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, her konuda şansın yaver gideceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına alamet eder.

Rüyada düşmanı arabada görmek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eflatun araba görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekin arabası görmek ailesinin kendisini ne kadar çok sevip önemsediğinin farkına varacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ekip arabası görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ekmek arabası görmek ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına alamet eder.

Rüyada elektrikli araba görmek tüm dileklerinin gerçek olacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada emanet araba görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, daha çok kazanacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşek arabası görmek hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski tip araba görmek hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski zaman arabası görmek sorunlarının biteceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eskici arabası görmek hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına alamettir.

Rüyada ev araba görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, karlı işler yapacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada ev şeklinde araba görmek çok hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada ezilmiş araba görmek edilen duaların kabul olacağına, hayal edilen her şeye kavuşacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada farklı araba görmek kurtuluşa ereceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına rivayet eder.

Rüyada ford araba görmek yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada frensiz araba görmek kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine yorumlanır.

Rüyada garajda araba görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gece araba görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gelin damat arabası görmek elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada geniş araba görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada geyik arabası görmek kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, önem verilen ve sevilen kişilerle yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, rızkın kazandığı başarılar oranında çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada göç arabası görmek şansın ve bahtının açılacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde araba görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gölde araba görmek maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, prestij kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada golf arabası görmek kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, rızkının da çoğalacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine işarettir.

Rüyada görünmez araba görmek kazançlı işlere girileceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güçlü araba görmek dilediği gibi yaşayacağına, ailesinden hayır göreceğine, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada gümüş araba görmek çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada hapishane arabası görmek başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yarınların kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada harabe araba görmek dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada hasarlı araba görmek İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hasta arabası görmek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada havuzda araba görmek ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada hayalindeki arabayı görmek eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada honda araba görmek huzur içinde yaşayacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına tabir olunur.

Rüyada hurdacı arabası görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada icra arabası görmek aydınlık bir döneme girileceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine delalettir.

Rüyada ikiye bölünmüş araba görmek hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ilginç araba görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, Allah katında yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada inşaat arabası görmek hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ırmakta araba görmek ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına yorumlanır.

Rüyada ışıklı araba görmek kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Rüyada ıslak araba görmek kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada iyi araba görmek hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada jaguar araba görmek zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüyada jandarma arabası görmek alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaçan araba görmek içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, mal mülk sahibi olunacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadife araba görmek maddi durumunun her zaman iyi olacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna sokulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kağnı arabası görmek kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahve falında araba görmek çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, islami kural ve kaidelere uygun davranacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada kalabalık araba görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına rivayet eder.

Rüyada kaliteli araba görmek üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, borçlarını ödeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kamyon araba görmek kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine alamettir.

Rüyada kanatlı araba görmek uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada kaplumbağa araba görmek yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kara araba görmek sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karanlıkta araba görmek uzun zamandan beri beklenen terfinin alınacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kardeşini arabada görmek inzivaya çekileceğine ve iç huzurunu yakalayacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada karısını arabada görmek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, kazancının artacağına, hayatının düzene gireceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına yorulur.

Rüyada karla kaplı araba görmek insanlara yardım edeceğine, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karpuz arabası görmek bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada karton araba görmek çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada katlanır araba görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaybolan araba görmek parasının ve malının eksik kalmayacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, rahatının ve keyfinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada kayıp araba görmek vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına işaret eder.

Rüyada kaymakam arabası görmek anlaşmazlıkların biteceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada kaza geçiren araba görmek sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kepçe arabası görmek el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, rahata ereceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına delalet eder.

Rüyada kiralık araba görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmız araba görmek eline hayırlı kazançların geçeceğine, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızılay arabası görmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine işaret eder.

Rüyada kocamı arabada görmek yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köfte arabası görmek merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, ticaret hayatında sağlam bir yeri olacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köfteci arabası görmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun arabasını görmek yolculuk yaparak bir hayra ermeye, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına, mesleğinde ileri gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada kömür arabası görmek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada komutan arabası görmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada konforlu araba görmek uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada konuşan araba görmek uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada köpek arabası görmek sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine yorulur.

Rüyada köpüklü araba görmek yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada köyde araba görmek sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada krem araba görmek bolluk ve bereket ele geçireceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada külüstür araba görmek iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine işaret eder.

Rüyada kum arabası görmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurşunlanmış araba görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına yorulur.

Rüyada lastiği patlak araba görmek takdir toplayacak işler yapacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına alamet eder.

Rüyada lastiksiz araba görmek hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırla yad etmeye, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mahkum arabası görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, karakterinden asla ödün vermeyeceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada maket araba görmek hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada manda arabası görmek sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada masmavi araba görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, haksızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivende araba görmek aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yakın zamanda hayata geçireceğine alamet eder.

Rüyada merdivenden inen araba görmek kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada meyve arabası görmek işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mezar arabası görmek rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, geleceğinin umut vadedeceğine, istediği başarıya kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada mezarlıkta araba görmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, sevap işleyeceğine, ticaret sektörüne atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada minik araba görmek iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntısının biteceğine, hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada miras araba görmek kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına delalet eder.

Rüyada mısır arabası görmek korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor araba görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada motor arabası görmek hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, ana baba sözü dinlemeye, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine alamettir.

Rüyada müdür arabası görmek sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine tabir olunur.

Rüyada nehirde araba görmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, daha zengin hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada nostalji araba görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nostaljik araba görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, yakınında bulunan sevdiği kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına rivayet eder.

Rüyada odada araba görmek yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, kötü yola sapmayacağına alamet eder.

Rüyada odun arabası görmek istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, her daim bereketli işler yapacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işarettir.

Rüyada oğlunu arabada görmek karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, kazancın ikiye katlanacağına tabir olunur.

Rüyada ölü arabası görmek doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada önceki arabamı görmek bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda araba görmek hayırlı haberler alacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, yeni işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada otobanda araba görmek yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, kısmet alacağına, elinin bollaşacağına yorumlanır.

Rüyada otoparkta araba görmek sorunların yakında son bulacağına, kötülüklerden uzaklaşacağına, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada özel araba görmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada özürlü arabası görmek konfor içinde olacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada paramparça araba görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama alamet etmektedir.

Rüyada parçalanan araba görmek harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kişinin afiyette kalacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada park halinde araba görmek alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada parti arabası görmek gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, kazancın çoğalacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada paslanmış araba görmek kısa süreli ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına alamettir.

Rüyada patron arabası görmek çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, kazancının artacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına inanılır.

Rüyada pedallı araba görmek bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, ferahlığa ereceğine işaret eder.

Rüyada pert araba görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada petrol arabası görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, zenginliğinin her geçen gün artacağına, dileklerinin tutacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pilav arabası görmek aile içerisindeki herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntısının olmayacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada plastik araba görmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada posta arabası görmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, yeni yerler göreceğine tabir olunur.

Rüyada radar arabası görmek kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada renault araba görmek gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine rivayet eder.

Rüyada rengarenk araba görmek çok mutlu olacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, bol rızık sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada renk değiştiren araba görmek yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına yorumlanır.

Rüyada robot araba görmek üzüntüden sonra ferahlamaya, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına inanılır.

Rüyada sahilde araba görmek edilen duaların kabul edileceğine, mal edineceğine, sorunların teker teker aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sahipsiz araba görmek başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada sakat arabası görmek karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sorunların ortadan kalkacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada saltanat arabası görmek büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada saman arabası görmek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sap arabası görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, işlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada şarjlı araba görmek özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine, hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada satılık araba görmek sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada savaş arabası görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, kahkahalara boğulacağına alamet etmektedir.

Rüyada seçim arabası görmek ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada şeffaf araba görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada selde araba görmek sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada selde sürüklenen araba görmek azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sele kapılan araba görmek arabalara ve topraklara sahip olacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada serçe araba görmek kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği adamı arabada görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, yeni bir ortama gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeği arabada görmek aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı arabada görmek kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada seyyar araba görmek bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada seyyar satıcı arabası görmek zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sıkışmış araba görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına yorulur.

Rüyada simit arabası görmek kendisine inanmayanları utandıracağına, engellerden kurtulacağına, başının belaya girmeyeceğine işarettir.

Rüyada simsiyah araba görmek rakiplerin teker teker alt edileceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada sıralı araba görmek amaçlarının gerçekleşeceğine, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sisli havada araba görmek evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, sağlığının yerinde kalacağına, tüm dertlerinin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada şişme araba görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, mutluluğuna kavuşacağına işaret eder.

Rüyada siyah limuzin araba görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sökülmüş araba görmek derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, şansının geri döneceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada soyulmuş araba görmek yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, çok mutlu olacağına, istediği her şeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada suda araba görmek hayırlı işlere girileceğine, imkânsızı başaracağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sünnet arabası görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına alamettir.

Rüyada süratli araba görmek dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sürekli araba görmek çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, solan yüzünün güleceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine delalet eder.

Rüyada sürücüsüz araba görmek kısmetinin ve talihinin açılacağına, pek çok arzusuna ulaşacağına, gönlünün ferahlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada süslenmiş araba görmek geçimin kolaylaşacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada süt arabası görmek çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına delalet eder.

Rüyada sütçü arabası görmek her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada tahta araba görmek ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taksi araba görmek sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, esenliğe kavuşulacağına yorulur.

Rüyada tanıdık araba görmek hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine alamettir.

Rüyada tarihi eser araba görmek karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, kasasının ağırlaşacağına, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına alamettir.

Rüyada tarlada araba görmek sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine işaret eder.

Rüyada taş araba görmek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tekersiz araba görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada tepede araba görmek mutlu bir hayat kuracağına, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada terasta araba görmek iyi geçiminin devam edeceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ters araba görmek ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına delalet eder.

Rüyada ticari araba görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına işaret eder.

Rüyada tır arabası görmek işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, işlerin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada top arabası görmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada toplu araba görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine işaret eder.

Rüyada tosbağa araba görmek çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret etmektedir.

Rüyada tozlanmış araba görmek sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, kariyerinin yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada trafikte araba görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada traktör arabası görmek bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada transit araba görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına inanılır.

Rüyada tünelde araba görmek zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, bol para kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tüp arabası görmek ferah bir haneye sahip olunacağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine yorumlanır.

Rüyada turkuaz araba görmek uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, başarılarının katlanacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Rüyada turuncu araba görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, gönlündeki gibi sevileceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına delalettir.

Rüyada üç araba görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçurumda araba görmek işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, psikolojik olarak toparlanacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine alamettir.

Rüyada ucuz araba görmek mal ve mülk sahibi olacağına, hayatının uzun süreceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına yorulur.

Rüyada ufak araba görmek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına yorumlanır.

Rüyada üstü açılan araba görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, iş dünyasında üne kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada üstü örtülü araba görmek eve huzur dolacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzakta araba görmek çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, dilediği gibi harcama yapacağına alamettir.

Rüyada uzay arabası görmek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada vali arabası görmek hedefine çok kolay ulaşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalet eder.

Rüyada vuruk araba görmek hasretliklerin bir araya geleceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı araba görmek olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada yağmurda araba görmek pek çok kişiyi idare edeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına yorulur.

Rüyada yan yatmış araba görmek tüm arzularının yerine geleceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine, olumlu dönüşümler alacağına yorulur.

Rüyada yanık araba görmek malının artacağına, yakın bir arkadaşını destekleyeceğine ve onun için seferber olacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanmış sönmüş araba görmek hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yarım araba görmek çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yataklı araba görmek meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, karlı işler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeğenini arabada görmek hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına alamettir.

Rüyada yeni alınan araba görmek ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, patron koltuğunda oturacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine alamettir.

Rüyada yıkanan araba görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, borçlarının azalacağına, mevcut sorunların ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüyada yıpranmış araba görmek dileklerin gerçekleşeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yokuşta araba görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yolcu arabası görmek dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda kalan araba görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yüksek araba görmek iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına alamettir.

Rüyada yüzlerce araba görmek kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada zabıta arabası görmek yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Rüyamda kendi arabamı gördüm metalik gri renkli hala kullanıyorum

Sena durdu

Rüyada arabayla birinden kaçıyorduk birkaç kişi ve bu sürekli tekrar ediyordu. Tanıdığım bildiğim kişilerin evine giriyordum arada sırada.

Ayşegül

Rüyamda ilk önce tarladaki ağaçların yakılıp temizlendiğini gördüm daha sonra bir evde eniştem ve annesiyle oturup muhabbet ederken siyah arkası açık bir araba geçti yanımızdaki yoldan ters taklalar atarak yuvarlandı parçalandı ve en son ters döndü siyah renk olan araba beyaz olmuştu enişte koş araba kaza yaptı diye bağırdım hemen terlik giyip koşmaya başlamadan önce kim diye baktım şöför amuda duruyordu yüzünü kızıma benzettim kan yoktu (kızım 11 aylık babasına benziyor ) (arabamız gri)

Onur

Rüyamda kendi lacivert arabamı sürüyordum sonra gittiğim yol bozuktu bende arabamı park edip inip yola baktım yol daha tamamlanmamıştı sonra arabam koyduğum yere takılı kalmıştı arabamı çekip yola çıkarayım derken araba takla atıyordu bi bakıyorum beyaz bir araba ve benim değil benim arabam diğer tarafta şaşırtıcı bir rüya benim için yorumlamanızın bekliyorum

Nermin

Deprem enkazından çıkmış bı araba neredeyse parçalanmış ama icin sağlıklinbi bebek çıkıyor bı yaşlarında falan erkek bebek ve uzun bı sureden sonra

Akif

Slm ben rüyamda komşu ve tanıdık biriyle yoldaydık birşeyler konuştuk ve bana tanıdık olan arabayı verdi ben arabayı alıp şehire gittim ve onları aradım üninin nerede olduğunu sordum onlar yerimi sordu karşıda gençlik merkezi gibi birşey yazıyordu orada olduğumu söyledim arabayla durdugum yer yüksek bir yerdi (üst gecit benzeri) onlarda oraya yakin oldugunu söylediler bende arabayla ters taraftan indim ama hiç bir araç etrafta yoktu sonra inip arabayı kontrol ettim

İlknur

Rüyamda hoşlandığım adamın arabasına arka tarafa biniyorum uykum geldiği için bir süre uyuyorum uyandığımda arabanın durduğunu ne oldu diye sorduğumda lastik patladı lastikçi çağırmış ama önce seni eve bırakacağım sonra lastiği yaptıracağım diyor trafik ışıklarında dururken bir anda arabada annem ve iki kız kardeşimde beliriyor hep birlikte konuşarak sohbet eşliğinde bizi eve bırakmaya götürdüğünü görüyorum (araba rengini gri olarak gördüm)

Şevval

Kuzenimin (erkek, evli, 28) evinin salonunda siyah porsche gördüm. Sonra baktım direksiyon koltuğundaydı ve üstünde takım elbise vardı siyah gözlük vardı. Uzun zamandır yeni araba istiyodu kendisi ve ona diyorum ki sonunda aldın falan o da bunun mutluluğunu taşıyodu yüzünde. (Ben bekarım ve 20 yaşındayım)

Çetin

Bu gece rüyamda kendi beyaz renkli arabamın sol yan tarafını ve sol arka tarafını gördüm. Tabirini yazarmısınız

Fatmaa

Rüyamda seyyar satıcı arabası gördüm içinde bir sürü poğaça simit vardı bir kovanoz zeytin de vardı yanından geçtim simitler ve poğaçalar sıcacıktı

Murat

Merhaba rüyamda araç kiralamış oluyorum araçla gezmek için biniyorum bu arada birileri gelip aslında daha iyi bir araç kiraladığımı söyleyerek bana şuanki piyasanın en iyilerinden spor bir araba gösteriyor ve eşimle binerek geziyoruz vakit yatsı vakti gibi idi rüyada

Berkant

Merhaba, rüyamda Öncelikle sanırım ben ya motorsikletteydim ya da elektrikli bisiklette. Önümde Makam aracı var idi Sanırım cumhurbaşkanlığı logosu var idi plakasında. Yalnız bu özel aracın önündeydi koruması yani arkasında ben vardım. Yavaş yavaş gittikten sonra ardından bende onlara uyarak yavaş gitmeye başladım ve durdular. Benim geçmemi beklediler bu sırada bende yanlarından yavaşça geçerek gittim. Anlamını merak ediyorum. Hayırlı günler.