Rüyada Araba Kullanırken Bozulması

Rüyada araba kullanırken bozulması sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, elde bulunan imkânların artacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin işlerinin hal yoluna gireceğine, istediği evde oturacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, düzeninin yıkılmayacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada araba kullanırken bozulması kazancın daha da artacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, şükrederek yaşayacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba kullanırken bozulması girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Rüyamda halen kullanmakta olduğum arabam seyir halindeyken aniden motoru durdu, gösterge panelinde arıza ikaz yazıları çıktı, sağa yanaştım ve durdum. Hemen akabinde rüyanın devamında iç döşemeleri kırmızı beyaz renkte,çok lüks 0 model bir araba kullandığımı, yolda karşılaştığım tanıdığım iki kişiyi arabama aldığımı gördüm, onlara çalıştığım firmamın böyle bir araba almamı istediğini söyledim.