Rüyada Araba Saklamak

Rüyada araba saklamak hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, şansın her zaman arkasından geleceğine, fikirlerinin can bulacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada araba saklamak cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına işarettir.

Rüya alimine göre alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine delalet eder.

Rüyada araba saklamak hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, bereketli günler geçirileceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, acıların ve gözyaşının dineceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin geçim derdine düşmeyeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, hayatına eğlence ve renk geleceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine inanılmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Araba Saklamak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Bir hafta önceki rüyam şu: Bir oğlum var ve onunla eve geliyoruz, amacım evden birkaç şey alıp gitmek, yağmur yağmaya başlıyor, çocuğu eve bırakıyorum ve ona “burada dur, seni gelip alacağım” diyorum ama çocuğu evde unutup eşimin yanına gidiyorum. Eşime “çocuğu unuttum, kapıyı açamaz” diyorum. Eşim de “sesini annen veya kardeşin duyar, onu bulurlar” diyor. Uyanıyorum.
  Bugün ise küçük, siyah renkli, elektrikli, iki kişilik bir arabamız varmış. Eşim “bununla mı gideceksin” diyor, “bununla gideceğim” diyorum. “Ben, sabah onunla bir yere çarptım, sola doğru zor dönüyor” diyor. Arabayı iterek yola çıkarıyorum, arkadaşım Tuba’yı görüyorum, yanımda, “gidebilecek misin?” diyor. “Giderim” diyorum. Arabaya binip sürüyorum, sola dönerken araba zıplıyor. Eve geliyorum. Arabayı kimse görmesin diye saklıyorum. Evden çuvallar içindeki giysileri çıkarıyorum, hepsini yıkıyorum ama makinede mi elde mi bilmem. Onları ipe aşmışım. Bir odanın kapısını açınca çocuğu orada buluyorum.”Seni buradan çıkarmadım mı?” diye soruyorum. “Evet” diyor. Hava çok sıcak. Onu gölgeye bırakıyorum ve “ben bunu yıkayayım” diyorum içimden, çocuk toz içinde, terlemiş. Çocuk rüzgar nedeniyle sallanan bir şeylerin üstüne devrilmesinden korkuyor. Çocuğun yanına gidiyorum ve “bunlar sağlam, yıkılmaz, sesten korkma, rüzgar bu” diyorum ve ipe asılı çamaşırların arasından çocuğa elbise topluyorum. En son kırmızı bir şort alıyordum ki uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  • Sevgili Canan,
   Rüyada iki kişilik araba sürdüğünü ve eve geldiğinde arabayı sakladığını görmek düzene, huzura ve hayata delalet eder. Bu rüya yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine; nasibinin artacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına; az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına işarettir. Rüyada çocuğunu bir odada bulduğunu ve ona ipten elbise topladığını görmek sevinçli habere, imkanlara alamettir. Bu rüya aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına; kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim