Rüyada Arabadan Atlamak Görmek

Rüyada arabadan atlamak görmek çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamettir.

Tabirciye göre rüyayı görenin iş hayatında rahat edileceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, dertlerinden kurtulacağına, maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada arabadan atlamak görmek rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, tanışacağı yeni kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, dua alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, işlerine yeni işler katacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına alamettir.

Rüyada arabadan atlamak görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, şöhretli biri olunacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, saygınlığının artacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail

Şimdiden teşekkür ederim hocam. Rüyam da birilerinden kaçıyorum araba ile dik bir dağın üzerinden atlayıp birden kapıyı açıp tekrar atlıyorum brandanın üzerine yuvarlanarak düşüş yapıyorum zararı engelleyerek rahatça kalkıyorum saklanmalarım devam ediyor yakalanmıyorum daha sonra birine biraz komik gelebilir Polat Alemdar ölmedi bak yaşıyorum diye espiri yapıyorum. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

İsmail

Çok teşekkür ederim çevremde kazanan herkesi hep taktir ettim hiç çekememezliğim olmadı olmayacak açıklamanız için çok sağolun.

İsmail

Şimdiden teşekkür ederim.
Rüyamdan önce ki gün samimi olmadığım bir arkadaşım araba almıştı hayırlı olmasını dilemiştim, ertesi gün rüyamda arabadan anlamadığım bir şekilde atlamış bulduk birbirimizi araba gitti bir yere çarptı ama hiçbir zarar olmadı arkadaşım o sırada çocuk çocuk diye gitti ama bişeyi yoktu.

İsmail

Yorumunuz için teşekkür ederim hayırlısı olsun İnşaAllah.

Sıla

Rüyamda 3 kişiydik arabayi güzel sürüyordum kardeşım kavga çıkardı yeter sürme birak diye dedim sürmezsem kaza yaparız yapmayız dur dur dedi sonra bir yanımız deniz diğer yanımız boş bir yerın olduğu yere geldik dedimki süremiyorum süremiyorum arabayi süremiyorum gücüm yok yetişemiyorum kardeşım arabada olan birine dediki ben denize atlarım sende o boş yere atla atladilar bende tek kaldım kalmamak için bende atladım bunun anlami nedir

Zeynep

Rüyamda bir kaç kişi ile arabada ilerlerken arabanın frenlerinde sorun oluyor arabadan atlıyoruz herkes iyi ama yine de rüyamda hastaneye gidiyorduk bir tane oğlum var ama rüyamda bir bebeğim daha vardı çok küçüktü sanki yeni doğmuş gibiydi uyuyordu

Sude

Rüyamda annem babamı aldatıyodu babam arabadan aşa atlıyodu bu ne anlama geliyo