Rüyada Arabanın Freninin Az Tutması

Rüyada arabanın freninin az tutması insanların hayır dualarının alınacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına delalettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, büyük miktarda para kazanılacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kısmetlerinin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada arabanın freninin az tutması kısmetinin açılacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha güzel bir hal almaya başlayacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, biraz dinleneceğine delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, bol kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına tabir olunur.

Rüyada arabanın freninin az tutması hayatındaki fırtınaların durulacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, rahat edeceğine, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Arabanın Freninin Az Tutması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhabalar.ben normal hayatta esimle sorunlar yasiyorum ve bosanma davasi asamasindayiz. Rüyamda onunla bu konuyu konusmak istiyorum ama hic cevap vermiyor. Sinirlenip işe gitmek üzere yola cikiyorum. Bana arabanin anahtarini veriyor. Arabaya biniyorum ama cok hizli gidiyor frenleri calismiyor. Yine de kaza yapmiyorum. Yol açık. Büyük bir bahceye giriyorum. Elma bahceleri. Dallarda yerlerde kocaman lezzetli yeşil elmalar. Sahibinden izin alip 2 tane aliyorum. İlki küçük.ikincisi aşırı büyük.Elma bahcesinde zevkle geziyorum. Okadar buyuk ki bir yerde düşmek uzereyken dallara tutunup kurtuluyorum. Cikisinda su ve icinde hayvan pislikleri görüyorum.

  • Sevgili Ayşe,
   Rüyada arabanın freninin çalışmadığını az tuttuğunu ama kaza yapmadığını görmek mutluluğa ve kararlara işarettir. Bu rüya, rüya sahibinin huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine; iş ve özel hayatıyla ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder. Rüyada elma bahçesinde gezdiğini yeşil elma aldığını görmek gelişmedir. Rüya tabirine göre mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine kendisi için olacakların hayrına olacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyanız iyiliklere vesile olsun inşallah…

 2. Şimdiden tabir için teşekkür ederek rüyama başlıyorum. Rüyamda her zaman süt aldığımız yerden süt almaya giderken arabanın freninin az tutmasıdan ötürü çok yüksek olmayan bir yerden aşağıya uçtum. Arabanın lastikleri dışında bir hasar yoktu. Annem ve babam süt aldığımız yerde beni bekliyorlardı onları aldıktan sonra yolda giderken babam direksiyona geçti ve arabanın uçtuğunu ve lastiklere olan şeyleri farketti. Annem bana hemen sen araban in git dedi. Babam çok sinirlendi ve annemle beraber arabadan indiler arabayı yokuş aşağı gaz vererek duvara çarpmasını sağladı. Başladı söylenmeye bende yürüyerek arkalarından takip ettim en son lastikçi de kendine ve anneme göz damlası damlattigini gördüm. Annemin bir gözü daha büyüktü. Anneme yumruk attığını düşünerek çok sinirlendim ve babama bağırmaya başladım. Sonra ter içinde uyandım. Tabir ederseniz sevinirim tekrardan teşekkür ederim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya varlığa, cesarete ve başlangıçlara alamettir. Rüya tabirine göre sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine; düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine; aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına delalettir.

 3. Merhaba ruyamda bir arabadayiz ben transiti kullaniyorum yanimda mudur var isyerime giderken normal donmem gereken yerden donmuyo r um d e vam ediyorum mudur neden donmedin d iyor ilerfen doncem diyorum aslinda fren tutmuyor zor bela elimle f asl asn sikistirarak arabayi durduruyorum…sag tar a fa bir b akiyoruz…migrosun o t oparkinda yarisi yarisi marketin hiris yapisinda kalmisiz …y ani son sabiye durdu araba…hayra ciksin ondallah

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya tanışmaya, üretime ve ömre işarettir. Rüya yorumuna göre kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine; satışlarının ve üretiminin yükseleceğine; ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine alamet eder.

 4. Merhaba . Rüyamda bir yokuşun başındaki arabaya kız kardeşim ve amcamın oğluyla beraber biniyoruz. Arka koltuğa amcamın oğlu binerken ,koltuğun üzerinde yarısı yenilmiş siyah üzüm salkımı ve yanında bir poşet muz gözüme takılıyor. ((Herzaman amcamgil babamın hakkını yiyor gerçek hayatta)) Arabayı çalıştırıyorum gaza basıyorum fakat yokuştan geriye doğru kaymaya başlıyor araba Frenleri de tutmuyor. Ben arabayı o şekilden geri ilerleyerek düzlüğe indiriyorum. Daha sonra araba durdu ve iyi şekilde bu sefer yokuşa tekrar çıkarırken arabayı uyandım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya evliliğe, ilişkiye ve sevinmeye işarettir. Rüya yorumuna göre bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine; özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine; müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine alamet eder.

 5. Rüyada trafikte fren tutmuyor son anda zorda olsa tutuyor uzun zamandır aynı ruyayı görüyorum bide yolları şaşırıyorum yorumlarsanız sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya ferahlığa, hayata ve yardıma delalettir. Rüya alimlerine göre devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına; çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin etrafından uzaklaştırılacağına; alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine işarettir.

 6. Rüyada arabayla kuzenimi havalimanına götürüyorsun arabayla biraz hızlandım sonra fren tutmadı çok yavaş yavaşladı. Ve önümdeki arabaya hafiften çarptım ama bişey olmadı yoluma devam ettim sonra eve dönüşte yine hızlandi araba son arabanın viteslerini küçülterek durdurdum arabayayı

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya habere, kudrete ve sevgiye rivayet eder. Rüya alimlerine göre çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine; rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine; sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim