Rüyada Aralık Ayında Deprem Görmek

Rüyada aralık ayında deprem görmek işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, malının ve parasının çoğalacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, yeni yatırımlar yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aralık ayında deprem görmek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır kapılarının açılacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, şansının kendisinden yana olacağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin ele geçen kazancın günden güne artacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, üstün başarılar alacağına, sevdiğine sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aralık ayında deprem görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, gam ve kasavetin uçup gideceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, muradınıza ereceğinize, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, esenlik bulacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments