Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, başarılarının takdir edileceğine, planlarının istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, daha pozitif biri olacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine alamettir.

Rüyada abdest alırken arı görmek sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, yüzünün güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzında arı görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada altın arı görmek hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ana arı görmek kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine alamettir.

Rüyada anne arı görmek iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin daima yolunda gideceğine, yüksek moral sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada arabada arı görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada at arısı görmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, aldığı bir haberden ötürü neredeyse yıkılan bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, zafer elde edileceğine alamet eder.

Rüyada ayakta arı görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada bacağında arı görmek insanlar tarafından tanınan biri olacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine delalettir.

Rüyada bahçede arı görmek hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, var olanlar ile yetinip huzurlu bir şekilde geçineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada banyoda arı görmek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, esenleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başında arı görmek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine yorulur.

Rüyada beyaz arı görmek yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada binlerce arı görmek zenginliğe, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bolca arı görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına delalet eder.

Rüyada borazan arısı görmek büyük bir şöhrete sahip olunacağına, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada boynunda arı görmek adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çalışan arı görmek maneviyatını daha ön planda tutacağına, acılarının dineceğine, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada camda arı görmek çok doğu bir kişi olacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada camide arı görmek bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatıda arı görmek sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, borçlarının hafifleyeceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada cebinde arı görmek çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına alamet etmektedir.

Rüyada çiçekte arı görmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, birikiminin artacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada çiftleşen arı görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada çok miktarda arı görmek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, sıkıntılarını aşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda arı görmek yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına delalettir.

Rüyada çokça arı görmek çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, hayatının kolaylaşacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada değişik arı görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına işarettir.

Rüyada deli arı görmek çok kazançlı yatırımlara gireceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizde arı görmek rahat yüzü göreceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına alamettir.

Rüyada dev arı görmek aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına alamettir.

Rüyada dişi arı görmek engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, bir anda atılıma geçeceğine, zor günlerin geride kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada domdom arısı görmek gayrimenkul işine girileceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada donmuş arı görmek elde bulunan imkânların artacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada duvarda arı görmek tazeleneceğine ve canlanacağına, güç ve kudret kazanacağına, kazancını bir kaç kat arttıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek arı görmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine delalet eder.

Rüyada evde arı görmek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada falda arı görmek kişinin alım gücünün yükseleceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel arı görmek sevdiklerinin hep yanında kalacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada hamile arı görmek sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının arı görmesi iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, çok güzel günler geçireceğine delalettir.

Rüyada havada arı görmek verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada havuzda arı görmek hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada iki arı görmek yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine delalettir.

Rüyada iri arı görmek kazancını büyük miktarda arttıracağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, işlerinin her geçen gün daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ışıklı arı görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına işarettir.

Rüyada it arısı görmek yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, iş yeri sahibi olacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafada arı görmek uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına yorumlanır.

Rüyada kafeste arı görmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık arı görmek dertlerin ve zorlukların biteceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kanatsız arı görmek sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine delalettir.

Rüyada kara arı görmek rahata ereceğine, sıkıntıların son bulacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada katil arı görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada kavanozda arı görmek moral bulacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızgın arı görmek yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızıl arı görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına, daha iyi bir hayata sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman arı görmek birlikte vakit geçirdiği kişiler ile daha iyi anlaşır olacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, hayata daha olumlu bakılacağına alamettir.

Rüyada kolunda arı görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına inanılır.

Rüyada konuşan arı görmek yakalayacağı fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kör arı görmek çok güzel işlere gireceğine, tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kovanda arı görmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada kral arı görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, eşlerin çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada küçük arı görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kulakta arı görmek aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına delalettir.

Rüyada kuyruklu arı görmek yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, iyi kazanç getirecek bir işte ortaklığa girileceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına işarettir.

Rüyada mavi arı görmek mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına alamet eder.

Rüyada mezarlıkta arı görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına inanılmaktadır.

Rüyada milyonlarca arı görmek kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada mor arı görmek tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mutfakta arı görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, rahata ereceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılarken arı görmek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına delalet eder.

Rüyada oda dolusu arı görmek zenginliğe sahip olunacağına, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine tabir olunur.

Rüyada oğul arı görmek uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, başka kimselere yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada oğul veren arı görmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü arı görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, görmediği yerlere gideceğine yorumlanır.

Rüyada ormanda arı görmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada örümcek ağında arı görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada oyuncak arı görmek hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pembe arı görmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, yeni alanlara yöneleceğine delalet eder.

Rüyada pencerede arı görmek kısmetinin açılacağına, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada perdede arı görmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçında arı görmek kafasının boşalacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, her daim bereketli işler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saçlarının arasında arı görmek uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği her şeye kavuşacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine yorumlanır.

Rüyada saçta arı görmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına tabir olunur.

Rüyada sarıca arı görmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, devlet kapısından bir yardım alacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada sarıcı arı görmek iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, rütbe alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sinek arı görmek kendi işini kurup başına geçeceğine, zenginlik sahibi olunacağına, rahat bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırtında arı görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına inanılmaktadır.

Rüyada sokan arı görmek rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, adının ve şanının yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suda arı görmek iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada sürekli arı görmek her zaman şükür içinde olacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine delalettir.

Rüyada sürüyle arı görmek eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, fakir çocukları giydireceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine inanılır.

Rüyada tarlada arı görmek hayallere kavuşulacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tavanda arı görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tombul arı görmek rahat nefes almaya başlayacağına, yapılan zararların telafi edileceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine inanılır.

Rüyada toplu arı görmek hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, güzel haberler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu arı görmek çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette arı görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada tüylü arı görmek hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, daima afiyette kalacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına yorulur.

Rüyada uçan arı görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine delalettir.

Rüyada uçuşan arılar görmek hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada üzüm arısı görmek sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, işinde başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada vızıldayan arı görmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada vücutta arı görmek adının ve şanının yürüyeceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada yabani arı görmek rahat edeceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada yanan arı görmek bedenen de ruhen de şifa bulacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüyada yarım arı görmek aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına alamettir.

Rüyada yatakta arı görmek canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, kazanca kavuşacağına işarettir.

Rüyada yavru arı görmek kazancının hiç azalmayacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil arı görmek çok saygın bir kişi olunacağına, yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzlerce arı görmek işinde başarılı olacağına, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

S,aleyküm rüyamda büyük bir sarı arı gördüm korkup kaciyordum surekli . Beni sokar diye sürekli kaciyordum ,araya zaman girdi, kurtulmusumdur diye dusundum, annemle marketteydik yarim et durum satin aldik, yine sarı ariyi gordum ,korktum, markettekiler bisey olmaz dedi, yinede beni sokar diye surekli kaçtım, o beni nerde gorduyse bana doğru geldi ,kovaladı hep. Beni arı sokar diye surekli korku vardı rüyada. Allah iyilik versin inşallah. Yorumlayabilir misiniz ? Merakla bekliyorum sizi.

Meysera

Allah razı olsun inşallah

mnk

Gündüz gözüyle Rüyada arı kovanı görmek arı kovanı ile uğraşmak ne anlama gelir

Nurcan

Ailemle beraber yolda yürürken çok güzel bir manzaraya çıkıyoruz su yeşile dönük renk ve içi gözüküyor suyun heryer çıçek ben çok beğendiğim için anneme resim çekmesini istiyorum ama annem resim çekerken arı var bir tane beni rahat bırakmıyor bende kokup arıyı kendimden uzaklaştırıyorum

Fatma

Rüyamda büyük bir arı gördüm yeşil yapraklı bir ağacın önünde sağa sola uçup duruyordu

Yusuf42

Rüyamda hanımım arı’nin kanatlarından tutmaya çalışıyordu ilkinde tutamadı ben elini sokar yapma dedim beni dinlemedi ikincisinde tutarak bana gösterdi birseyler söyledi ama hatırlamıyorum . Şimdiden teşekkür ederim

Ada

Rüyamda köyümüzdeki evdeydik. Dış kapının oraya yakın ama evin içinde arı topluluğu uçarken gördüm bir arı da yanıma uçtu. Korktum kaçtım sonra arı gözümün altına yanağımın üstüne kondu korktum arıyı elimle itmeye yüzümden atmaya çalıştım arı gitmiyordu ama sokmuyordu da. Çırpınırken uğraşırken uyandım. Kabus gibiydi

Hale

Rüyamda evde dolaşırken Bir yere konmuş Pembe renkli ama bayağı şeker pembesi renkli arı ve normal arılar gibi üzerinde siyah çizgiler vardı bende gördüm ve ne kadar güzel bir arı derken bu arı bana doğru uçtu( bende zaten korkarım böcek möcek arı uçan her şeyden)çığlık atarak içeri kaçtım abim de içerde beni öyle görünce dalga geçti arıdan korkuyorum diye sonra ben arkama bakıyom hala peşimden geliyor daha çok korktum ağlak sesle bağardım bir ara yok oldu sandım kafamı bi salladım arı Ordaymış sonrasında da uyandım benim için kabus gibiydi ama inşAllah anlamı güzeldir. Yorumlar mısınız

21.05.21

Merhaba, istihare namazı kılıp yatmıştım şöyle bir rüya gördüm. Tatil beldesi gibi bir yerdeyiz, yaz ayı, bir arabada ailemle gidiyoruz ben onlara etraftaki yapıları tanıtıyorum sanki beni başka bir yerde yaşıyormuşum da olduğum yere gelmişler gibi. Sağımızda taştan binalar var solumuzda bayağı aşağıda bir deniz var. Sonra dönüyoruz bir bahçeye varıyoruz çimenli güzel bir bahçe orada mangal yakılıyor ben ayaktayım birden bir arı yaklaşıyor bana ama güzel hafif tombul sevimli bir arı. Yine de biraz korkuyorum çünkü ensemden tişörtümün içine giriyor. Sonra bir şey yapmıyor diyorum ve sakiince duruyorum korkum geçiyor. (Tişört beyaz renkteydi, bekar bir kadınım)