Rüyada Kopmuş Yılan Görmek

Rüyada kopmuş yılan görmek eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, değer verdiği kişiler ile bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, güzel bir hayat geçireceğine, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çok mutlu olacağına, sorunlarının çözüleceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine alamettir.

Rüyada başı kopan yılan görmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, başarılarının kalıcı olacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, daima önüne bakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, projenin gerçekleştirileceğine, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada boynu kopmuş yılan görmek tartışmaların sona ereceğine, mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, dualarının karşılığını göreceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine delalettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına alamet eder.

Rüyada kafası kopan yılan görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, sorunların biteceğine, işlerini yoluna sokacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin parasının her zaman bereketli olacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, elinin bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyruğu kopmuş yılan görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ortadan kopmuş yılan görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, çok güzel olayların baş göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, ferahlığa çıkılacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına alamet eder.

Rüyada yarısı kopmuş yılan görmek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, çok büyük ses getireceğine, çok rahat edeceğine alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin deneyim kazanacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, gayrimenkul işine girileceğine, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, yeni bir eve taşınacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çiğdem

Ruyamda evimde bir yilana baktigimi goruyordum ve onu esim oldurup disariya atiyordu ama kafasi kopmus bir sekilde pesimi birakmiyordu ve bacagimi isirdigini goruyordum esime diyordum biz ona o kadar baktik niye pesimi birakmiyor diyordum

Sengül

Rüyamda patronum kuyruğu kopmuş yılanı benim boynuma attı yılan boynumdaydi çok korkuyordum yılanı boynumdan atmaya calisiyordum

Ayşe

Rüyamda yarısı kopmuş yılan evin içindeydi öldürmeyi denedik yatakların içine kaçtı daha bulup öldüremedik

Ayşegül

Rüyamda yarısı olmayan bi yılan eve girmişti kahverengi küçük ince bi yılandı öldürmeyi denedik evde yatak yığını vardı onların arasına kaçtı öldüremedik

Kazım İlbasmış

Gündüz hayrına rüyamda suyun içinde bileğim kadar yılan çıkıyor bir karış gerisine inşaat tuğlası vücuduna bağlıydı bir taş attım ve o tuğlalar vücudundan ayrıldı sonrada yılanı bulamadık

Elif Altıntop

Rüyamda çok iri bir yılan gördüm onu evin içinde besliyordum arada uyuduğu zaman kafası vücudundan ayrılıyordu bir kondaklı bebek gibi uyuyordu vücudu bir köşede kalıyordu daha sonra diğer beslediğim köpek vücuduna sarılıp şefkat bekliyordu ondan yılan uyanınca yine birleşiyordu vücuduyla

Eray

Rüyamda bir dağ yamacında kafaları kopmuş halde birkaç tane irili ufaklı yılan görüyordum. Onların Üstünden atlayıp geçerken iki tane parmak kadar yılan kafası ve kuyruğu kopmuş şekilde ayakkabıma giriyordu. Canlı olarak hala haraketle ayakkabıma girmeye çalışıyordu.

Nil

Rüyamda küçük yeşil bir yılanlar bir kurbağanının birbirine bağlı olduklarını gördüm ve yılanın başı koptu ama canlıydı bende korktum bunun başını ezmeden ölmez dedim tm dışarı götürüyorlarıki fırlayarak tam kucağıma geldi tam o esnada uyandım yorumlarsanız sevinirim

Snm

Bende kafası kopmuş bir yılan görüyordum. Etrafında dönüp benimle konuşuyordu. Konuştukçada kafasının kesildiği yerden kan pıhtısı etrafa saçılıyordu.

Yüksel

Rüyamda 3 tane siyah yılanın kuyruğunu kopartıyorduk ve merdivenler evin damına çıkarken elime yılanın kuyruğu geliyordu