Rüyada Buzdolapları Görmek

Rüyada buzdolapları görmek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, çok memnun olacağına, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hep dua edeceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, keyfinin yerinde olacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, acılarının dineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada buzdolapları görmek çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, ailecek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, rahat bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, aldığı müjdeli bir haber sonrasında heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada buzdolapları görmek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, büyük sözü dinlemenin para kazanmasına vesile olacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sahra

İyi günler arkadaşım benm için istihareye yatmıştı rüyada bozuk buzdolabı görmüş

Melo

Merhaba, kendi evimdeydim, kaynanam vardi. Buzdolabinin motoru asiri isinmis, patlayabilirdi yani.Hatta plastik sut sisesi eriyodu. Fisini cektim hemen, bi sure sonra Ben dokunmadim ama kaynanam soguyo mu diye bakiyordu.(Ben cok korkarim oyle seylere dokunmaya) yorumlsr misiniz lutfen

Melo

Tesekkur ederim