Rüyada Arkadaş Tarafından Dövülmek

Rüyada arkadaş tarafından dövülmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin gireceği bir sınavın yada başlanacak bir projenin sorunsuz geçeceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, yüzünün güleceğine, saygı göreceğine işaret eder.

Rüyada en yakın arkadaş tarafından dövülmek hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına delalettir.

Rüyada erkek arkadaş tarafından dövülmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, hasta ise şifa bulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments