Rüyada Arkadaşını Saklamak

Rüyada arkadaşını saklamak iyi haberler alınacağına, zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, etrafındaki kimseleri projesine çok inandıracağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, güneşli ve güzel günler yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyim yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine alamettir.

Rüyada erkek arkadaşını saklamak çok sevineceği olaylar yaşayacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, sözünün herkes tarafından dinleneceğine, yaşanan sıkıntıların sağduyu ve hoşgörü sayesinde sona ereceğine, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada eski arkadaştan saklanmak kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, attığı her adımı düşüneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema

Merhabalar ruyamda komşum hemde arkadaşım dediği kişiyi sakladım nedeni ni bilmiorm kendisi beyaz araba ile evime geldi 1270 li bir sayı soyledi. Sakladım birinden kaçıyordu karşı taraf yalan attığımı anladı kontrol amaçlı arkadaşm evinde mi degilmi gelmek istedi neden saklaniorbilmiyorum