Rüyada Arkadaşının Kapkaça Uğradığını Görmek

Rüyada arkadaşının kapkaça uğradığını görmek kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, ferahlığa çıkılacağına, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının kapkaça uğradığını görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, işlerin başına geçeceğine, işlerinin düzeleceğine, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, rızık elde edeceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, görmediği yerlere gideceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının kapkaça uğradığını görmek üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çok güzel günler geçireceğine, işlerinin açılacağına, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments