Rüyada Arkadaşının Karpuz Yediğini Görmek

Rüyada arkadaşının karpuz yediğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kendisine karşı yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, hedeflerinin karşılık bulacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, alınan yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada arkadaşının karpuz yediğini görmek daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, stres atacağına, amaçlarına ulaşacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, kafasının rahat edeceğine, edilen duaların kabul olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, atacağı yerinde adımların hayatını rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iş arkadaşının karpuz yediğini görmek manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, ailesinden hayır göreceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mmmm.Ccccc

Rüyada iş arkadaşının abisi ve kendisi ile iştahlı bir şekilde çekirdeksiz tatlı ve sulu karpuz yemek daha sonra karpuz bitince gidip biraz daha karpuz getirmek ve bunların beyaz kabak olması