Rüyada Arkadaşının Saçını Sarı Boyalı Görmek

Rüyada arkadaşının saçını sarı boyalı görmek yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, dinç kalacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, makamının sarsılmayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, birlikteliğe başlayacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşının saçını sarı boyalı görmek zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, güzel günlere kavuşacağına işarettir.

Rüya tabirlerine göre etrafına güzel insanların dolacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, darda olan bir dostuna verdiği borcun geri ödenmesinde kolaylık sağlayacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada erkek arkadaşının saçını sarıya boyadığını görmek iş ortamındaki bir sorunu çözmek için çok büyük çaba sarf edeceğine ve sonunda amacına muvaffak olacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, güzel bir hayatı olacağına delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mihri meyra

Rüyamda arkadaşim saçını civciv sarısına boyamış ama dipleri beyazlamiş mavimsi grilemiş gibi. Dışardan belli olmuyor saçını kaldırıp bakinca görüp şaşiriyorum ne anlama geliyor?

Nehir

Merhaba. Ben rüyamda eski okulumu gördüm.Rüyamda ödevimi yapmadığım için endişeleniyordum.Sonra kalem kutumda üzerinde 5 yazan bidon kapağından biraz daha büyük 2 altın gördüm. Ve tek mi çift mi tam hatırlamadığım “&” benzeyen bir küpe. Küpeyi eski bir arkadaşım gösterdi.Bir başka eski arkadaşımda saçını simsiyah boyatmış ve arkasındaki çok küçük bir bölümü açık sarıya boyatmıştı.Bu rüyanın anlamı ne?Açıklarsanız cidden çok memnun olurum.