Rüyada Armut Çalıp Yemek

Rüyada armut çalıp yemek maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine, herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, geçmişi unutup geleceğine, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, düşmanını alt edeceğine yorulur.

Rüyada armut çalıp yemek kazanacağı başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, cesaretini yeninden toplayacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına işaret eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada armut çalıp yemek mallarının artacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin belalara denk gelmeyeceğine, spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments