Rüyada Armut Silkelemek

Rüyada armut silkelemek işlerin devam edeceğine, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, geçiminin kolaylaşacağına, ailesi ile birlikte hareket edeceğine, kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine delalettir.

Rüyada armut silkelemek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, zorluklarının kalmayacağına, ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamettir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçtan armut silkelemek yeni alacağı bir terfinin çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin keyfinin ve neşesinin artacağına, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, şansın yüzüne güleceğine, aradığı şifaya kavuşacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments