Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yaşamı boyunca ilkelerinden ödün vermeyeceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, sorunların çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının arsasını görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, yazgısının güzelleşeceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine işarettir.

Rüyada beyaz arsa görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, rahat bir hayata adım atılacağına, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bölünmüş arsa görmek rızkın genişleyeceğine, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, kafasının boşalacağına, aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde kötü giden her şeyin düzeleceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada boş arsa görmek işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kazancının çoğalacağına, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, kendisini ifade etme yeteneğinin hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, gülüp eğleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada büyük arsa görmek devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, hayallere kavuşulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamurlu arsa görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kendi başının çaresine bakacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada değerli arsa görmek başının hiç dara düşmeyeceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sorunlarından kurtulacağına, yaşamayı bileceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına alamet eder.

Rüyada deniz kenarında arsa görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine delalettir.

Rüyada deniz manzaralı arsa görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, başarılar kazanacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada düz arsa görmek kötü günlerinin unutulacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına delalet eder.

Rüyada ev arsa görmek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, yüzünün güleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına işaret etmektedir.

Rüyada ev yapılacak arsa görmek iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine yorulur.

Rüyada geniş arsa görmek kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, arzuların gerçekleşeceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada güzel arsa görmek başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına yorulmaktadır.

Rüyada inşaat arsası görmek rahata ve kolaylığa kavuşacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kazılmış arsa görmek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, prestij kazanılacağına, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların fayda getireceğine delalettir.

Rüyada küçük arsa görmek zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, bereketin ve verimin geleceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına alamettir.

Rüyada miras arsa görmek kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, işlerin hafifleyeceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada parsellenmiş arsa görmek fakir fukaraya yardım edeceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada satılık arsa görmek alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, Allah tarafından korunacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına, yüksek bir makama geleceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada temiz arsa görmek esenlik bulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada toprak arsa görmek çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, önünün açık olacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, ün yapmayı başaracağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet emin

Merhaba, öncelikle hayatımdan bir kaç demeç veriyim 1i şletme sahibiyim 2 ortağım yüzünden 3 sefer iflas ettik ipler şuan benim elimde 4 aydır 3 Bulunduğumuz yeri büyümek için değiştirme kararı aldık arsa araştırıyoruz
Rüyamda bir esnafla sohbet ederken bana arsa önerisinde bulundu sonra o arsaya gittim, baktım içinde babamın inşaat malzemeleri var (inşaat işleriyle uğraşıyor) ona şaşırdıktan sonra ardında bir kapı vardı açtım suyu çekilmiş dere gibiydi ve uzun balıklar vardı çamura saplanmıştı

Mehmet emin

Yorumunuz için teşekkür ederim elinize sağlık

Birsen

Yüksek bir yerde arsam var. Ev yaptıracağım üzerine ama iki sıra çiçek dikili, üstünde tomurcukları olan çiçekler… Ev çiçeklerin üzerine gelecek, bunları başka bir yere dikeyim diye düşünüyorum.