Rüyada Aşağı Bakmak

Rüyada aşağı bakmak eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, iş sahibi olunacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, zenginliğinin süreceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, hastalıklarının düzeleceğine, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine yorumlanır.

Rüyada camdan aşağı bakmak herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, maddi olanakların artacağına, kazancın artacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, sorunlarından kurtulacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine rivayet eder.

Rüyada çatıdan aşağı bakmak kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına yorulur.

Rüyada dağdan aşağı bakmak birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yapılan hataların yakında telafi edileceğine, gülüp eğleneceğine, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına, başarılarının artacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada damdan aşağı bakmak aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, çok sevileceğine, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, kimseye el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, yeni iş fırsatları yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gökdelenden aşağı bakmak sorunlarından kurtulacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, gururlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine delalettir.

Rüyada gökyüzünden aşağı bakmak arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada köprüden aşağı bakmak çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, içinin hafifleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin her zaman destek göreceğine, sıkıntılarının son bulacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı bakmak fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada pencereden aşağı bakmak kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine yorumlanır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin rüya sahibi bekar ise aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, insan sevindireceğine, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçaktan aşağı bakmak etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, sorunların aşılacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre parasal sıkıntılarının sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada uçurumdan aşağı bakmak sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, iyilik görüleceğine, sahip olacağı hayattan memnun olacağına işaret etmektedir.

Ulemaya göre eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, malının, parasının ve makamının artacağına alamet eder.

Rüyada yokuş aşağı bakmak büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına,, gelirinin kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yukarıdan aşağı bakmak çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından düzlüğe çıkıp çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüksek evden aşağı bakmak hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, bir kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Aşağı Bakmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba 2 katlı bir hangardayız. Ben üst kattayım. Eşimi yıllat önce kaybettim. Rüyada onu görüyorum . Hangarın alt katında yatağını görüyorum. Ben üst katta yatacağım. Hangarın kapalı iç penceresinden alt kattaki yatağına bakıyorum o sırada hangarın dış penceresinden eşimin yatağına doğru olan bir pencereden içeri rüzgar giriyor görrüyorum. Üşürsen benim yanımda yat diyorum. Üstünde hep giydiği kırmızı poları görüyorum. Sırtını dönmüş üst kattan aşağıya gitmek için oda içinde yürüyor.

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız hislere, maddiyata ve rızka delalettir. Rüya alimlerine göre korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına; hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine; ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.