Rüyada Asansör Kullanmak

Rüyada asansör kullanmak gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, işlerinin büyüyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, derdinin, kederinin dağılacağına delalet etmektedir.

Rüyada asansör kullanmak doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, insanların afiyet bulacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına inanılır.

Rüyada asansör kullanmak yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, gönül yaralarının iyileşeceğine, hasta ise iyileşeceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments