Rüyada Asansörde Sarılmak

Rüyada asansörde sarılmak sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına işarettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacağı çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada asansörde sarılmak sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, yapacağı bir birlikteliğin kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getirecek olayların vuku bulacağına, hasta ise hastalığını yenmeyi başaracağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, talihinizin artacağına, diplomalarının artacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin çıkmaza düştüğü bir konuda destek için ailesiyle konuşacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada asansörde sarılmak ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yok

Rüyamda asansörden inen biri bana sarılıyor