Rüyada Asansörde Yukarı Çıkmak

Rüyada asansörde yukarı çıkmak insanlara ilim irfan aşılayacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, en gösterişli arabalara bineceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, ticaret hayatında ön plana çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin büyük ses getirecek işlere girileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, makam ve rütbe edineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bozuk asansörle yukarı çıkmak son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, verilen sözlerin tutulacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük asansörle yukarı çıkmak maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kulluk derecesinin artmasına, zenginliğe kavuşulacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, işlerine verimin hâkim olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dar asansörle yukarı çıkmak alım zorluğu yaşamayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, kazancın artacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, ismini herkese duyuracağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin büyük bir mala sahip olacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, iş sahibi olunacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eski asansörle yukarı çıkmak hasta olanın iyileşeceğine, büyük bir adım atılacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rahat bir döneme girileceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, içinin mutlulukla dolacağına, sorunlarını aşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse kara

Merhaba rüyamda anneö yanımda asansörle bi gökdelen e cıkıyoruz cok katlı bi gökdelen ben korkuyorum biraz nasıl cok yüksek diye sonra çıktığımız zaman orada cok düz bi alanla karsılasıyoruz sankı gökdelen degıl mıs de bi park mıs alısverış merkeziymıs gibi rahatlıyor uz bu kadar tesekkur ederim şimdiden