Rüyada Asılı Kilim Görmek

Rüyada asılı kilim görmek eline büyük paralar geçeceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, adının ülke dışında yayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada asılı kilim görmek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine, gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, işlerinde kara geçeceğine, çok önemli noktalara geleceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada duvarda asılı kilim görmek moral bulacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, büyük ve önemli bir kimse olacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments