Rüyada Asker Selam Vermek

Rüyada asker selam vermek bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, büyük atılımlar yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada asker selam vermek paraya ve mala kavuşacağına, tecrübe sahibi olacağına, karanlıkların aydınlanacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, garanti olacak makama oturacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada rütbeli askere selam vermek çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin gelirinden yana memnun olacağına, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, önünün açılacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, beklenen mirasın alınacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Rüyamda askeri okulda öğrenciydim okula paşa geliyordu askerleriyle ben paşaya asker selamı veriyordum
Üzerimde ki üniforma hava harpın üniformasıydı