Rüyada Asker Tarafından Tutuklanmak

Rüyada asker tarafından tutuklanmak manevi bir rahatlama yaşanacağına, hanesine bolluk geleceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, hayatındaki zorlukların biteceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına inanılmaktadır.

Rüyada asker tarafından tutuklanmak rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, her gün şükredeceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hayatının bir anda renkleneceğine, gülüp eğleneceğine, ekmeğinin artacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine işarettir.

Rüyada asker tarafından tutuklanmak geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, hayallere kavuşulacağına, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, yetkili bir göreve atanacağına alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, herkesin takdirini toplayacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, hayatından memnun olacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayla Kavak

Rüyamda asker üniformasını kendime uygun hale getirip giydiğim için rütbeli asker üniformaya zarar verdiğim için tutuklamak istedi bende bu kıyafeti arkadaşımla verdi bende kendime göre yaptırıp giydim nevarr bunda herkes giyiyor oda sen orijinalini giymişsin alarm bize geldi bide baktım çipli kendime şunu dedim yaktın beni arkadaşım üniformayı çıkarıp verecekken uyandım