Rüyada Askere Seçilmek

Rüyada askere seçilmek kazancın daha da artacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin huzurlu bir yaşam süreceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, sıkıntıların son bulacağına, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada askere seçilmek sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, rahatının ve keyfinin daim olacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına işarettir.

Rüyada askere seçilmek hane içine ay doğacağına, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, kul hakkına girmeyeceğine yorulur.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin kısmetinin ve talihinin açılacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, doğru işler yapacağına, herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına, kendisini işine vereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments