Rüyada Aslan Görmek Öldürmek

Rüyada aslan görmek öldürmek hayatın yüzüne güleceğine, yeni bir ortama girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada aslan görmek öldürmek eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, ticarette başarılı olacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarının karşılığını alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına işarettir.

Rüyada aslan görmek öldürmek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, yazgısının güzelleşeceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın azalacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, büyük bir rahatlığa erileceğine, kesesinin dolacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments