Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin hayırlı haberler alınacağına, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına işarettir.

Rüyada aç aslan görmek işlerin canlanacağına, zor zamanların geride kalacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta aslan görmek şifa edineceğine, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, işinde zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağlayan aslan görmek emeklerinin karşılığını göreceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahırda aslan görmek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına yorulur.

Rüyada albino aslan görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, ters giden işlerin normale döneceğine yorumlanır.

Rüyada allahın aslanını görmek namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın aslan görmek sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına alamet eder.

Rüyada apartmanda aslan görmek kendine olan özgüvenine kavuşacağına, prestij sahibi olunacağına, bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arabada aslan görmek hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ateşten aslan görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine yorumlanır.

Rüyada avlanan aslan görmek sorunlarının tamamen biteceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayı aslan görmek günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada bağlanmış aslan görmek evlat sahibi olunacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebek aslan görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla aslan görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada boynuzlu aslan görmek tatsızlıkların aşılacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında karşısına çıkan sorunları azmederek aşacağına işarettir.

Rüyada buluttan aslan görmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada camide aslan görmek mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek veya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, beklenen iyi günlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada can çekişen aslan görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına delalettir.

Rüyada canlı aslan görmek kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine delalettir.

Rüyada çatıda aslan görmek başarıdan başarıya koşacağına, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına işaret eder.

Rüyada çift aslan görmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada çiftleşen aslan görmek hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, imkânlarının çoğalacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada cılız aslan görmek makamının yükseleceğine, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına delalettir.

Rüyada çin aslanı görmek uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada çirkin aslan görmek çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda aslan görmek sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, yaşamının bundan sonraki kısmının huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine yorulur.

Rüyada çölde aslan görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dağ aslanı görmek bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, gireceği bir işten ekmek yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında aslan görmek kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, düşmanlarına da dost olacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizden çıkan aslan görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, geçmişini arkada bırakacağına, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada dev aslan görmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine işaret eder.

Rüyada devasa aslan görmek yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, işinin gücünün rast gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada doğum yapan aslan görmek hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine delalettir.

Rüyada donmuş aslan görmek uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, Allah’ın yolundan gideceğine tabir olunur.

Rüyada eğitimli aslan görmek hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, hayat standartlarının yükseleceğine, terfi edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada eve girmeye çalışan aslan görmek işlerin düzeleceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine tabir olunur.

Rüyada fil aslan görmek neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada genç aslan görmek çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, lüksünün ve konforunun baki olacağına yorulur.

Rüyada gökyüzünde aslan görmek başarılı bir kişi olacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada gri aslan görmek atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada güçsüz aslan görmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada gülen aslan görmek hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamile aslan görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta aslan görmek kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına tabir olunur.

Rüyada havuzda aslan görmek alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına işaret eder.

Rüyada heybetli aslan görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine delalet eder.

Rüyada heykel aslan görmek sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, içinin rahata ereceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine alamet eder.

Rüyada insan görünümlü aslan görmek rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, yokluğun biteceğine inanılır.

Rüyada insan şeklinde aslan görmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, ailesinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iri aslan görmek anne babasının istediği yoldan gideceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada iş yerinde aslan görmek kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine yorumlanır.

Rüyada kaçan aslan görmek ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kafası kopmuş aslan görmek sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine alamet eder.

Rüyada kafeste aslan görmek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, kazançlı işler yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi aslan görmek yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada kalabalık aslan görmek gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, geçim derdinin son bulacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kaplan aslan görmek başarı kazanılacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, hayır getirecek yollara girileceğine inanılır.

Rüyada kara aslan görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına işarettir.

Rüyada karanlıkta aslan görmek maddi açıdan ferahlamaya, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, günahlarından tövbe etmeye alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı aslan görmek zorlukların aşılacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, ferahlığa çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada kızgın aslan görmek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızıl aslan görmek sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, gireceği çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman aslan görmek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada konuşan aslan görmek küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kör aslan görmek konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada koşan aslan görmek makamının yükseleceğine, zenginliğe kavuşacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada köyde aslan görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına inanılır.

Rüyada kucağında aslan görmek negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada küçük aslan görmek sayısız hayır işleyeceğine, rahata ereceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuduz aslan görmek birçok kişiye yardım edeceğine, işinin ehli durumuna geleceğine, üçüncü gözünün açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kükreyen aslan görmek üzüntülerin biteceğine, ettiği çabanın emeğini alacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurbanlık aslan görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurt aslan görmek işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, prestij kazanacağına delalet eder.

Rüyada leopar aslan görmek atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, rahat bir hayat yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mağarada aslan görmek aksiliklerin aşılacağına, bahtının çok parlak olacağına, gelirinin garanti altında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mahallede aslan görmek gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi aslan görmek girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta aslan görmek önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda aslan görmek rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada ölen aslan görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine tabir olunur.

Rüyada ölü aslan görmek alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ormanda aslan görmek ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, hastalık yüzü görmeyeceğine alamettir.

Rüyada oyuncak aslan görmek gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına yorulmaktadır.

Rüyada parkta aslan görmek bereket ve zenginlik bulacağına, hiçbir derdinin kalmayacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pembe aslan görmek kazançların artacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, içinin ve kafasının rahat edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada pencerede aslan görmek işlerinin yolunda gideceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, müşterilerinin çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sakat aslan görmek başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına yorumlanır.

Rüyada sakin aslan görmek iş hayatında terfi alınacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, gördüğü saygının ve sevginin artacağına delalet eder.

Rüyada şehirde aslan görmek hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevimli aslan görmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada sinirli aslan görmek gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada siyah aslan görmek zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sokakta aslan görmek değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada suda aslan görmek mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, sorunları başarıyla çözmeye, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli aslan görmek kazancın artacağına, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada sürü aslan görmek hayatın keyifli bir hale geleceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine alamettir.

Rüyada sürü halinde aslan görmek arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlada aslan görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tasmalı aslan görmek her konuda gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada taştan aslan görmek rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tepede aslan görmek sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, üstün başarılar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada topal aslan görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine alamettir.

Rüyada toplu aslan görmek uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada turuncu aslan görmek varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, doğru kararların alınacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada üç aslan görmek dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine yorulur.

Rüyada uçan aslan görmek hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uysal aslan görmek huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada uzakta aslan görmek sorunları ortadan kaldıracağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada uzanan aslan görmek yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vahşi aslan görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yakından aslan görmek hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına tabir olunur.

Rüyada yanında aslan görmek gönül işlerinden yana hayır bulacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına inanılmaktadır.

Rüyada yaralanmış aslan görmek geçim derdinin olmayacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yarım aslan görmek hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına alamettir.

Rüyada yaşlı aslan görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta aslan görmek ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, hayatının güzelleşeceğine, güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil aslan görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, geçmişini arkada bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan aslan görmek her işi severek yapacağına, mutlaka emeline nail olacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yırtıcı aslan görmek maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, mal ve varlık sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yolda aslan görmek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine delalettir.

Rüyada yorgun aslan görmek iş güç sahibi olacağına, güzel bir ilişki kuracağına, muradının olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yürüyen aslan görmek işlerin başına geçeceğine, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada zararsız aslan görmek hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, gözyaşlarının kuruyacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine delalettir.

Rüyada zayıf aslan görmek aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına delalettir.

Rüyada zayıflamış aslan görmek asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına, kendisine zararı dokunan kişilerle tüm gemileri yakacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına yorumlanır.

Rüyada zincire vurulmuş aslan görmek verimli olacak işler yapacağına, hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada zincirlenmiş aslan görmek kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, borçların sonlandırılacağına rivayet eder.

Rüyada zincirli aslan görmek ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, çok büyük hayır duaları alacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem

Merhaba rüyamda babamla birlikte köyümüzün sokaklarında geziyorduk ama biraz tedirgin bir halimiz var gibiydi acele acele yürüyorduk daha sonra komşumuzun bahçesinde kocaman bir erkek aslan bağlı olduğunu gördüm babama seslendim aslan çok sinirliydi boynundaki ipi çıkarmak için çabalıyordu yelelerine takılıyordu çözecek diye çok korkuyordum babamda bir şey olmaz çözemez gel diye seslendi daha sonra uyandım şimdiden teşekkür ederim

Ononim

Rüyamda gece vakti bahçemizde bağlı olan bir aslan ve bir köpek vardı . Aslan benimle konuşuyordu ama ne söylədiyini hatırlamıyorum sinsice sanki bana yaklaşıyordu bağlı oldugu ipden kurtulmuştu ama belli etmemeye çalışıyordu saldırmak istiyordu bende bunun farkımdaydım ama ona belli etmədən diyer tarafa kaçmaya çalışıyordum.

Liontheprayer

Rüyamda ailemle dağ evi tarzında büyük bir evdeydik gece yarısı ben terasa doğru ilerliyordum terasta 3 kedi vardı ve başımı sağa çevirince gri bir aslan gördüm çok korktum namaz kılıyordu hemen çıktım kapıları kilitlemeye kalktım aileme seslendim bu şekilde ama hiç rüyamda böyle şok olduğumu hatırlamıyorum 🙂

Beyzanur

Merhaba, ruyamda arabanin içinde tanıdığım sofor koltugunda bende tam arkasındayım. Yolda seyir hayindeyken yanda aslan goruyoruz korkmuyoruz sonra iki tane gorup bize saldirmak istiyince korkup arabayi durdur diye bagiriyorum ve geri git diyorum. Oraya gidiyoruz aslan buraya gidiyoruz aslan. bu sefer baska dar ucurumlu yoldayiz ucurumun aşagisinda aslanlar var yine saldirmak istiyorlar ama bi bakiyoruz o aslanlar insana donusuyor megerse insanmis diyorum.Sofore sarilip onu yonlendiriyorum

Rewşen

Merhaba,rüyamda ormanlık bir alandaydım.Her şey yeşildi ancak solup çürümüştü.burası çürümeye başlamış ,hepsini alıp yeniden oluşturmalıyız diyordum,Bataklık bir alandı.Sonra bakıyordum ki bir aslan, canlı gibi gözleri açıktı ama bakıyordum ki ters dönmüş ve ölü.İlk gördüğümde korkmuştum,ancak ölü olduğunu anlayınca şaşırıp bakakalıyordum.nasıl yorumlarsınız?

Hakki

Ruyamda bir ormanlik alan gibi biryerdeyim yanimda tanimadigim bir iki kisi var o sirada arkada kafeste duran aslanlar kacarak yanimiza geliyor bizde kacmaya calisirken durun diyolar oturup konusuyoruz yorumlarsaniz sevinirim

Meryem Yücel

Rüyamda halkotobüsünde işe gidiyorum işarkadaşlarım var otobüs den dışarı bakıyorum tarlalarda insan lar var suda aslan yüzüyor otobüs den iniyoruz yolun üstünde aslan yatıyor yanından geçiyoruz ben ve bir arkadaşım geçiyor diğer arkadaş geçerken aslan onun bacağına ısırıyor ben alana dur diyorum aslan geri çekiliyor aslanın ağzı açık dişlerine görüyorum

Meryem Yücel

Teşekkür ederim

Demet

Rüyamda akşam vakti yeni yapılan inşaat halinde olan bir okulun önünde aslan gördüm bende birkaç dakika uzaklıkta yeni yapılan inşaat halinde olan bir apartmanın önünde uyuyodum beni fark etti apartmana doğru geldi bende biraz uzaklaşıp uzaktan kendisine baktım ama beni bu sefer görmedi buarada rengide kızılımsı kahve tonlarında bir renkti

Demet

Teşekkür ederim