Rüyada At Isırması

Rüyada at ısırması düşmanlık beslediğini anladığı bir kişiye karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamettir.

Rüyada beyaz at ısırması rahatlığa ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine inanılmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, kazancının çoğalacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz atı ısırması tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elini at ısırması ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin kazançlı bir ortaklık kurulacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, kısa süreli küslük yaşadığı bir yakınıyla barış sağlayacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, kazancının artacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahverengi at ısırması her zaman el üstünde tutulacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, sıhhatinin yerinde olacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin kazancının ve rızkının garanti olacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına alamettir.

Rüyada kırmızı at ısırması içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, ünleneceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına inanılmaktadır.

Rüyada kolunu at ısırması hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, kazançlı bir döneme girileceğine, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin ticaret ehli kişi olacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin atı ısırması kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine, endişeli durumların son bulacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük at ısırması kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada parmağını at ısırması yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, lüksünün ve konforunun baki olacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah at ısırması trend olan bir markanın başına geçileceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, daha güzel bir hayata sahip olacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin uzun yıllar boyunca sevdiği kişi ile arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılanın atı ısırması bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına, hiçbir eksiğinin ve derdinin kalmayacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra Yıldırım

Rüyam da annemle bir evin bahçesinde oturmuştuk etrafta bir kaç at vardı biri hemen dibimizdeydi annemi ısırdı ben hemen onu annemden öteye ittim tekrar ısırmak için geldiğinde benim elimi ısırdı ama ben hiç acı hissetmedim annemin ise kolundan et parçası kopmuştu ve sonra annemi o At’tan korumaya çalıştım tekrar ısırmasına izin vermedim. En son bir hastaneye götürdük annemi ve kolunu vücudunu falan sargıya alıyorlardı. Bu rüya bende korku ve endişe oluşturdu.

Zehra Yıldırım

Teşekkür ederim 😊

FADİME gör

Rüyamda arkamda bulunan kırmızı bir at başımın arka tarafını ağzına aldı ama ısırmadı yani canım yanmadı

Aysun

Rüyamda beyaz bir at kalçamı ısırıyordu, ama korku yok acı yok, hafifti, şaşkınlık içindeydim

Tuğçe

Merhabalar ben rüyamda ya siyah ya da koyu kahverengi bir ata binmiştim rengi tam net hatırlamıyordum ama koyu renkti siyah gibi.zor kontrol ediyordum atı. Duvara çarpacakkken duruyordu sağa sola çektiğimde gitmiyordu o yöne . Sonra benim sağ bacağımı ısırdı çok sert bir şekilde . Biraz kan akıyordu ne anlama geliyor acaba rüyam

Sema

Bir skoter üzerinde ilerlerken karşıdan beyaz/kırağı bir at koşarak gelip önce yüzümü ısırıyor, sonra dönüp elimi ısırıyor. Düşmüyorum, acımıyor, yaralanmıyorum ama korkuyorum ve anlayamıyorum ve gitmem gereken yere geç kalıyorum. Nedir acaba anlamı. Teşekkürler

Tan

Rüya yeşil at ısırması

Mehtap

Rüyada iki at gördüm
biri kahverengi diğeri siyah yeşillik bir alanda huysuzluk yapıyorlardı
birbirlerini ısırıyorlardi anlamını çok merak ediyorum.

İbrahim Doğan

Rüyamda at satın aldık ama at beni gördüğünde bana koşup iki elimi ısırıyor aile içerisinde sadece beni ısırıyor