Rüyada Sevdiğin Kişinin Doğum Gününü Kutlamak

Rüyada sevdiğin kişinin doğum gününü kutlamak müşterilerinin çoğalacağına, gitmediği yerlere gideceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin doğum gününü kutlamak sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, yeni yatırımlar yapacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, aşk, para ve işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin çok rahat bir nefes alacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin doğum gününü kutlamak aydınlık bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine delalet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gelirinden yana memnun olacağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yukiezi

Rüyamda sevdigim cocugun dogum günü 15 Eylül idi gercek dogum gününü bilmiyorum fakat uyandigimda sevgilisi oldugunu ögrendim

İsimsiz

Rüyamda hoşlandığım kızın doğum günü kutlamasını gerçek hayatta ki konuşmadığımızdan doğum günü mesajı atmayı çekindiğimi gördüm. Gerçekte hoşlandığımı biliyor ilişkimizin arkadaşlık seviyesinde olacağını daha ileri olamayacağını söylemişti aramızda ortak karar vererek bir aya yakındır suskunluk var bir birimizi görsek bile konuşmuyoruz rüyamda gördüğüm gerçekte bir şeyin mi işareti tekrardan konuşmaya başlayacakmıyız şimdiden teşekkür ederim

İsimsiz

Teşekkür ederim efendim iyi günler dilerim 😊

Balık

Merhabalar rüyamda arkadaşımla birlikte pasta süslüyorduk sonra üstüne mum, meşale gibi süsleri de yerleştirdik ama sanki evdeyiz kitaplığın arkasında hazırlıyoruz oradan çıkıp sevdiğim çouğun oturduğu masaya gidip dönerek iyi ki doğdun tezahüratlarıyla gülerek doğum gününü kutluyoruz. O an sanki gerçekten ağzım kulaklarımdaymış gibi mutluluğu hissettim. Hatırladığım kadarıyla sevdiğim çocuk da sevinmişti, gülüyordu. Benim rüyamı da yorumlar mısınız, şimdiden teşekkürler

duru

eski sevgilimin dogumgunu 12haziran ama ruyamda 15 eyluldu.
ruyada 17 eylul zannettigimden birden gec kutlayacagim telasina girdim. sonradan 15 eylul oldugu aklima gelince hizlica pasta alip evine gittim. kapiyi kiz kardesi acti. icerde ailesiyle oturuyordu, annesini cagirip ona surpriz yapacagimi soyledim. annesiyle ondan habersiz bi odaya gectik. sonra surprizi hazirlarken birden odaya geldi, surprizi gormus oldu. surpriz bozuldugu icin sinirlenmistim ama o gulumsuyordu. bunun anlami ne?

duru

tesekkurlerr

isimsiz olsun

rüyamda sevdiğim kişinin doğum gününü kutlamak için toplanılmış kalabalık bir ortam var. ben ve onun aradında bi erkek var. kişileri tanımıyorum. pastayla geliyorlar sürpriz yapıyorlar mumları üfledikten sonra ayağa kalkıp yanımdaki o erkekle tokalaşıyor bende o sırada acaba bana da sarılacak mı diye bakarken göz göze geliyoruz ve ben hemen önüme dönüyorum yanıma yaklaşıp aşkım diyor ve yanağımı ufak öpüyor yapma diyorum aramızda bir şey yok çünkü tekrar aşkım diyor içten ve yine öpüyor..

Deniz Şerife Dağ

Rüyamda sevdiğim çocuğun doğum günüymüş. 19 Mart, ama onun gerçek hayattaki doğum günü 19 Mayıs. Sevdiğim çocuğun sevdiği kız onun doğum gününü kutluyo ama ben kutlamadım. Sonra bana yazdı neden kutlamadın falan diye. Ama ben cevap vermedim kendimi birden eski okulumda buldum. Okulu geziyorum falan ama aklımda da sevdiğim çocukla okuldaki anılarımız falan var. Sonra Müdür Yardımcısıyla karşılaştım. Normalde sinirli bi insandır ama ruyamda bana çok sevecen ve iyi davrandı. Rüyam böyleydi ?

Deniz Şerife Dağ

Çok teşekkür ederim ?