Rüyada At Kaçtığını Görmek

Rüyada at kaçtığını görmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına yorulur.

Tabirciye göre rüya sahibinin zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, bir konuda rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, kimseye minnet etmeyeceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz atın kaçtığını görmek eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin alkış alacağına ve itibar göreceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahverengi atın kaçtığını görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, kazancının her geçen gün artacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, başarılarının artacağına inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir işe iştirak edileceğine, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı atın kaçtığını görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, kötü şansının yakasını artık bırakacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah atın kaçtığını görmek sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine tabir olunur.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, erkek çocuğu olacağına, kazancının artacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada kamyon kasası gibi bir kasada iki tane kahverengi at var ben acık kahverenkli olan at ile ilgileniyorum o biraz hırçın bu atın aynı zamanda yavrusu var o da başka bir kasanın içinde at’a bir soru sordum at soruyu hareketleri ile cevapladı sonra kasadan atlayıp kaçtı. Tayı var burda kaçamaz yada tay ile onu yakalarız diye düşündüm uyandım Bekar

Kamuran

Rüyada at var boyunda ipi var ve kaçıyor ben bunu nsaıl yakalıycam diyorum ipiden tutarım diyorum ama yapamıyorum kaçıyor