Rüyada At Kusması

Rüyada at kusması kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, iş ortamında istenmeyen bir kişinin yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada at kusması sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, maddi olanakların artacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine alamet eder.

Rüya tabirine göre yaşamının tazeleneceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada at kusması kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sevdiklerinin hep yanında olacağına, şansın her zaman arkasından geleceğine, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, yüklü miktarda para kazanacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tahire

Ruyada büyuk bir alanda bir atin öksürerek kusdugunu görüyorum.Bende ablamla üzerimiz batmasin diye saklaniyoruz.uyandim kendimi kötü hıss etdim.ilk yorum sizden aldim Teşekkur ediyorum icin ferahlandı