Rüyada Atatürk Görmek

Rüyada atatürk görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, işinde bol kazanç elde edeceğine, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, yaşamak istediği hayatı bulacağına, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde atatürkü görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, planlarının işe yarayacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına, Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli atatürkü görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, çok büyük hayır duaları alacağına ve Allah katında yüksek mevkilere ulaşacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, belalardan korunacağına, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, sevineceğine, ailesi ile daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehtap

Rüyamda Atatürk önde ben arkada yürüyoruz.Elimde onun kitabı varmış.Bir kapıdan çıkıyoruz.Kapıda bir yazı var ama hatırlamıyorum.Sonra beraber sofraya oturuyoruz

Mehtap

Teşekkür ederim 🙏🏻

MÜŞTAK

Rüyamda kendimi Atatürk’ün askeri olarak gördüm karşımdaydı enimle ilgili “biz sigara içiyoruz sen içmiyorsun bizim karşımızda dik durdun diyerek övdü beni. Daha elini öptüm O da beni yanaklarımdan öptü.” Rabbim hayırlara çıkarsın…

MÜŞTAK

Teşekkürler

Burçak

Rüyada Atatürk gelmişti yemek yemek için ben de annemi çağırıyordum sokağın başında ona söyledim . Annem de ayakkabısını bırakıp koşarak gitti Atatürk ‘ ün yanına.

Ufuk

Rüyamda Atatürk’ü savaşta bir askeri övdüğünü sonra ise tek başına birşeyler yapacaksan kendini ispatlaman gerekir diye öğüt verdiğini gördüm.

Mehtap

Selamlar. Rüyamda tepelerden dağlardan kayalar düşüyordu. Biri evin içine 1 metre ötemde yakına düştü. Komşular toplanıp kurşun döküyordu. Doğa felaketi olduğu için. Beni alel acele çağırıp örtünün altına oturttular. Kurşun dökmek için. Oturduğum yerde bir demir paranın üzerinde Atatürk resmi gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Mehtap

Teşekkür ederim yorumladığınız için 🙏

Ayla

Rüyamda Mustafa Kemal Atatürk’ü gördüm bir okulun sınıfındaydık sadece ikimiz vardık üzerinde yeşil kahve kare desenli ceket ve beyaz bir gömlek vardı 1.70 boylarındaydı saçları dökülmüş bembeyazdı yanında duruyordum sınıfın içinde sürekli volta atıyordu tam bana döndü bir şey diyecekti uyandım

Özgür Deniz

Elimde peluş ayı anahtarlık ve üzerinde araba anahtarı, muhtelif anahtarlar. Eski bir dükkana giriyorum orada eski bir defterin içinde bir tomar eski basım dolarlar ve içerisinde türk basımı dolar. Derken Atatürk geliyor ve türkler eskiden dolar basardı diyor, konuşma devam ediyor ama hatırlamıyorum. Ben dolarları alıp Dükkandan çıkıyorum kalabalık var ve kediler var. Dönem filmi gibi, kedileri besliyorum. Dönem kıyafetli göbekli adamlar eğleniyor. Bende aralarında oturuyorum. Saygılar

Özgür Deniz

Çok teşekkürler 🙏