Rüyada Atı Düşürmek

Rüyada atı düşürmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kavgaların biteceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, makbul olan mallar edineceğine delalet eder.

Rüya tabircilerine göre üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, işlerdeki verimin artacağına, problemlerinin çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada atı düşürmek aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, atacağı yerinde adımların hayatını rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, hastalıkların biteceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine delalet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada atı düşürmek yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, kırılan kalplerin barışacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, büyük atılımların yapılacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, aşk, para ve işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments