Rüyada Atla Çift Sürmek

Rüyada atla çift sürmek eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, sıkıntılarının biteceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, öz güven kazanacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada atla çift sürmek kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, ters giden olayların düzeleceğine, hayatının düzene gireceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada beyaz atla çift sürmek eline geçen fırsatları çok hayırlı işler için kullanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, başarıdan başarıya koşacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibinin tövbelerin kabul olacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, edilen zararların telafi edileceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ismail

beyaz bir atla uzum bağını cift sürüyor dum

Cengiz

Teşekkürler