Rüyada Avize Görmek

Rüyada avize görmek ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, işveren koltuğunda oturacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, maddi gücünün yerine geleceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada ahşap avize görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına işaret eder.

Rüyada altın avize görmek güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, resmi görevlerde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada antika avize görmek durgun giden işlerin açılacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına, üzüntülerin son bulacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada asılı avize görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, canından çok seveceği biri ile bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına alamettir.

Rüyada bakır avize görmek ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, her zaman çok başarılı olacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, insanlara öncülük edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz avize görmek zorlukların aşılacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, isteklerine nail olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla avize görmek uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına işaret eder.

Rüyada bozuk avize görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cam avize görmek yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, hayatının yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada cami avizesi görmek istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, ileriye gideceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada elmas avize görmek hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına tabir olunur.

Rüyada eski avize görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, başarılarının takdir edileceğine, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada evde avize görmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, hep dua edeceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, kendini ailesine feda edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada gökyüzünde avize görmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, ferahlığa çıkılacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına, eşinden yana huzurlu olacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş avize görmek kişiliğiyle dikkat çekeceğine, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, işlerin açılacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel avize görmek kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ışıklı avize görmek sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına, huzursuzlukların son bulacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, başarıları ile tanınacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına yorumlanır.

Rüyada ışıltılı avize görmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına rivayet eder.

Rüyada kırık avize görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırılan avize görmek hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına delalettir.

Rüyada kristal avize görmek tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada lamba avize görmek kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, daha huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi avize görmek suçlamalardan aklanılacağına, üzüntülerini ve sorunlarını sona erdireceğine, kalben çok rahat edileceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, isabetli kararlar alacağına rivayet eder.

Rüyada mor avize görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine, ferahlığa çıkılacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada parlak avize görmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe avize görmek huzurunun eski haline döneceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, düşmanlarımızı alt etmeye, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sallanan avize görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, rakibine karşı galibiyet kazanacağına delalet eder.

Rüyada siyah avize görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, ticaret yaptığı sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada süslü avize görmek anne baba hayır dualarının alınacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına inanılır.

Rüyada tavanda avize görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, şansın yüzüne güleceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine işaret eder.

Rüyada turuncu avize görmek hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacak adımlar atılacağına, iyi halin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yanan avize görmek zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, ileride çok zengin biri olacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına alamettir.

Rüyada yeni avize görmek ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil avize görmek sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine, sorunların yakında son bulacağına, kötü şartlar altında dahi neşesini ve huzurunu yitirmeyeceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Avize Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba ruyamda yeni taşınacak olduğum evin salonunun tavanı komple ışıl ışıl cam avizelerle doluydu.

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız hayırlara, hayallere ve evlada işaret eder. Rüya tabirine göre elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine; aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına; evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim