Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada ay ışığı görmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, hayırlı işlere girileceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, çok büyük adımlar atılacağına, sorunlarının biteceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada denizde ay ışığı görmek işleri yoluna sokacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gece ay ışığı görmek eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parlak ay ışığı görmek kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, büyük bir projeye girileceğine, başarılarının devamının geleceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, deneyim kazanacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ononim

Ben Ryamda çok parlak bir ay gördüm aya güzel birşeyler söyledim oda yüzüme ışık saçdı yüzüm aydınlandı . Sonra beni birisi çağırdı dönüb gitdim.

Ayşe Dursun

Gece uyurken gökyüzünde ay ışığı pencereden annemin yatağına doğru yansıyordu böyle ayın ışığı çok parlak çok güzeldi annemin yatakda doğrulmuş bir halde duruyordu .Yorumlarmısınız?

Ayşe Dursun

Teşekkür ederim…

Ferdi

Değerli yorumcum gerçek hayatta da Samsun’dan Çorum’a tasındım ama geldim geleli mutsuzum maddi manevi sıkıntıya girdim. Rüyamda Samsun’a taşınmışim uzunlamasına balkonlu bir evdeyim. Balkona çıkıyorum. Vakit akşam vakti hava kararmış . Ama ilginç olan mavimsi güzel bir ışık bakabildiğimce çevremi gündüz ışığına yakın bir derece görmemi sağliyor. Rahatliyorum. İyiki geri gelmişim diyorum

Ferdi

Teşekkür ederim