Rüyada İşık Görmek

Rüyada ışık görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada açık ışık görmek yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada ağzında ışık görmek yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada alnında ışık görmek işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, güzelliklere rast gelineceğine yorumlanır.

Rüyada altın ışık görmek daha geniş bir rızık elde edeceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ambulans ışığı görmek tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ampul ışık görmek her işten alnının akıyla çıkmaya, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ateş ışığı görmek işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, duaların kabul göreceğine, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına işaret etmektedir.

Rüyada avize ışık görmek en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, bol bol moral depolanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada avucunda ışık görmek çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ayhan ışık görmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, hayatından yana hayır bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada az ışık görmek darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada balkonda ışık görmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada banyoda ışık görmek sorunların aşılacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada başında ışık görmek sabit geliri olacağına, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bembeyaz ışık görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, dertlerine çare bulacağına rivayet eder.

Rüyada bulutların arasında ışık görmek iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cami ışığı görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çatıda ışık görmek uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, başarıya giden yolların açık olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cennet ışığı görmek ailesinin de büyük olacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına inanılır.

Rüyada çok ışık görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına işarettir.

Rüyada çok sayıda ışık görmek zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına inanılmaktadır.

Rüyada dağda ışık görmek hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada denizin ortasında ışık görmek kendini çok iyi hissedeceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada disko ışıkları görmek her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolunay ışığı görmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda ışık görmek yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada elektrik ışığı görmek hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada etrafında ışık görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, sorunlarını teker teker aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada flaş ışığı görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, refaha erişileceğine, başarıların çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada floresan ışığı görmek sorunların teker teker çözüleceğine, daha temkinli ve garantici olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına delalet eder.

Rüyada gece havada ışık görmek bereketin ve verimin hâkim olacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada gece ışık görmek geleceğinin umut vadedeceğine, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada göğe yükselen ışık görmek makam ve rütbe edineceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada göğsünde ışık görmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine yorumlanır.

Rüyada gökte ışık görmek maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gökten inen ışık görmek işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada göz alıcı ışık görmek kurtuluşa ereceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada göz kamaştıran ışık görmek eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, işlerine bereket geleceğine delalet eder.

Rüyada gri ışık görmek yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada güçlü ışık görmek çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada gün ışığı görmek yeni işler peşinde koşulacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada güzel ışık görmek eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada hep ışık görmek kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki ışık görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki tane ışık görmek rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ilahi ışık görmek bayram tadında bir ömür geçireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada insan şeklinde ışık görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kabede ışık görmek hastalıklardan kurtulacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, güzel ve mutlu günler görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kabirde ışık görmek isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kafada ışık görmek hak yemeyeceğine, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kalbinde ışık görmek yaşam tecrübesi edineceğine, dininden vazgeçmeyeceğine, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına alamettir.

Rüyada kamera ışığı görmek ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada kandil ışığı görmek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, evlerindeki huzurun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapının arkasında ışık görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada karanlık yolda ışık görmek girişimlerde bulunacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada karanlıkta parlayan ışık görmek kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada karnında ışık görmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada kenan ışığı görmek aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, etrafındaki kişilere yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada kibrit ışığı görmek insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, güzel bir evliliğe, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızıl ışık görmek mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine işaret eder.

Rüyada küçük ışık görmek ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine işarettir.

Rüyada kutup ışığı görmek hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda ışık görmek ticarette ilerleyeceğine, nasiplerini alacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına delalettir.

Rüyada kuzey ışıkları görmek kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına alamettir.

Rüyada mağarada ışık görmek uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada melek ışığı görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta ışık görmek kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına alamettir.

Rüyada minare ışığı görmek toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada mutfakta ışık görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada namaz kılarken ışık görmek her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nurani ışık görmek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına inanılır.

Rüyada nurdan ışık görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okulda ışık görmek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, girdiği işlerde hiç bir sorun yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda ışık görmek karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada parıltılı ışık görmek sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada pencerede ışık görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, feraha er geç kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin ışığını görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada peygamber ışığı görmek sevinçli bir haber alınacağına, mülkiyetinin artacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada polis ışıkları görmek hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine, çok güzel günler geçirileceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada projektör ışığı görmek isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına inanılmaktadır.

Rüyada rengarenk ışıklar görmek eşlerin muhabbetinin artacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına inanılır.

Rüyada secdede ışık görmek sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, amaçlarına nail olacağına, insanların takdirine mazhar olacağına inanılır.

Rüyada şimşek ışığı görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada siyah ışık görmek çok büyük başarılar elde edileceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sokak ışığı görmek aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına inanılır.

Rüyada spot ışık görmek hayatına renk ve eğlence geleceğine, yeni bir ortama girileceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına yorulur.

Rüyada suda ışık görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabutta ışık görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine, hayırlı bir evlilik yapacağına inanılır.

Rüyada tarlada ışık görmek eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tavanda ışık görmek bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada telefon ışığı görmek hane bereketinin artacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada tepede ışık görmek bahtının güzelleşeceğine, kişinin afiyette olacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada tren ışığı görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tünelde ışık görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, maddi zararını karşılayacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada türbede ışık görmek insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu ışık görmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalette ışık görmek yaşama isteğinin artacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada üç ışık görmek bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına işaret eder.

Rüyada uzakta ışık görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yakın ailesinden birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına delalettir.

Rüyada uzay ışığı görmek yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine inanılmaktadır.

Rüyada uzun ışık görmek gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda ışık görmek zor günlerde insanlara yardım edeceğine, makam sahibi olacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yanıp sönen ışık görmek yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatakta ışık görmek hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, düşünmeden yapılan maddi bir yatırım sonucunda herhangi zarara uğramayacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldırım ışığı görmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada yıldız ışığı görmek en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine yorulur.

Rüyada yoğun ışık görmek fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret eder.

Rüyada yüksekte ışık görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.