Rüyada Büyü Yapan Kişi Görmek

Rüyada büyü yapan kişi görmek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, solan yüzünün güleceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, sevinileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, gönül kapılarının açılacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyü yapan kişi görmek atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, işsiz ise iş bulacağına, hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre dinde bilginleşeceğine, bir uzmana başvurulacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sana büyü yapan kişiyi görmek gelirinin önemli oranda çoğalacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, varlıklı kimse olacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin kendini çok şanslı addedeceğine, yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Hayırlı günler gündüz niyeti !
Rüyamda yaşlı bir kadın büyü malzemeleri ile oturuyordu annemin elini tuttu ve bana da tutmami söyledi , kadının elini tutunca gökyüzü kapandı şimşek çaktı , benj lanetlemis oysa rüyamda lanet şu imiş artık özgür biriymisim ama her elimi attığım iş bozuluveriyor ve insanlar beni sevmeyecekmis . Laneti yasadim ,hiçbir iş beceremedigim için insanlar beni kovdu , üzüntü ile anneme uzaktan bakmıştım o da üzgündü benim için.

Zeliha

rüyamda evimde bir odada tek başımaydm bir ayna vardı bnde aynya sorular soryodum sonra aileme veya bna büyü yapldımı üzermizde büyü varmı gbi bi soru sordum sonra etraf bianda karrdı çok kötü hisetim bunu uyandktan sonrda hisetim sonra bi yaşlı amca çktı beyaz syah sakalı tam net suratını göremiyodum hatta dedeme benziyo falan dedim sonraında o gitti tek gözü yamuk bi kadın çıktı kadnın önceki hayatını falanda gördüm önceden polismiş falan sonra ben salona geçtm ailem biz okşyi tanyoruz dedler

Sultan

Rüyada bir kadını sinir ettiğim için bana büyü yapıldı ve büyüğü çözmesini istediğimde büyü çözemem daha büyük bir büyük yaparım demişti de herkesle aramı bozup büyüğüm etkisiyle korkmaya başlamıştım ve büyü cozulmedi bu ne anlama gelir