Rüyada Kedi Bulmak

Rüyada kedi bulmak daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, küslerin ve dargınların barışacağına, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, zorlukların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, çok zengin olacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, çözüm bulmak için fikir danışacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz kedi bulmak verimli olacak girişimlerde bulunacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kaybettiğin kediyi bulmak sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine yorumlanır.

Rüya anlamına göre çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, bir ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, insanları sakinleştireceğine, sıkıntılarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada kaybolan kedi bulmak kazancının çoğalacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına alamet eder.

Rüyada kayıp kedi bulmak gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, hayırlı haberler alacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına inanılır.

Rüya anlamına göre sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice Karaçeper

Rüyamda gerçek hayatta kaybettiğim sarımsı rengi olan kedimi buluyorum .hemen kucağıma alıp seviyorum. Yanında diğer kendimizde var onun rengi gri .Sonra eşimin bahçede çalışırken giydiği kıyafetler biryerdeymis onları el arabasına koymuş yanıma doğru geliyordu .Allah hayra yazsın inşallah

Hatice Karaçeper

Teşekkür ederim