Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek çok rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin ömrü boyunca mutlu olacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, refah içinde yaşanacağına, sorunlarını aşacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada aç tavuk görmek şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada adak tavuk görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada adaklık tavuk görmek hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, Allah’ın lütuflarına ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta tavuk görmek girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağlayan tavuk görmek kafasındaki tüm soru işaretlerine cevap bulacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada ahırda tavuk görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına yorumlanır.

Rüyada altın tavuk görmek bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada anaç tavuk görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada anne tavuk görmek daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına delalettir.

Rüyada arabada tavuk görmek emeklerinin boşa gitmesinin önüne geçecek bazı atılımlar yapacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada asılı tavuk görmek hayallerin gerçekleşeceğine, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine yorumlanır.

Rüyada asılmış tavuk görmek karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada ayağı bağlı tavuk görmek bol muhabbette olacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine alamet eder.

Rüyada ayıklanmış tavuk görmek hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çevresindekilere yaptıklarına karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına alamettir.

Rüyada bağıran tavuk görmek sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balkonda tavuk görmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, rakiplerini geride bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada banyoda tavuk görmek hayırlı bir karar verileceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine inanılır.

Rüyada basan tavuk görmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının tavuğunu görmek çok büyük kısmetlere sahip olacağına, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına alamettir.

Rüyada baskın tavuk görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayat tavuk görmek sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada baygın tavuk görmek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bembeyaz tavuk görmek Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada benekli tavuk görmek çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, psikolojik sorunların geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada besili tavuk görmek az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada binlerce tavuk görmek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, her daim bereketli işler yapacağına, rahat ve derin bir nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bitli tavuk görmek birlikte olduğu kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, zorlukları atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada bol tavuk görmek hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada boynu kopuk tavuk görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada boynuzlu tavuk görmek girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, sosyal hayatta kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine rivayet eder.

Rüyada bozulmuş tavuk görmek işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, çalışkan bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada but tavuk görmek Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada buzlu tavuk görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide tavuk görmek çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına inanılır.

Rüyada can çekişen tavuk görmek yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çatıda tavuk görmek karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, eğlenceli şekilde yaşayacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çerkez tavuğu görmek işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına işarettir.

Rüyada çiftleşen tavuk görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiftlikte tavuk görmek ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cılız tavuk görmek iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına, gerçek mutluluğu tadacağına işaret etmektedir.

Rüyada çin tavuğu görmek fakirlerin zenginleşeceğine, hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cins tavuk görmek borçlarını yakın zamanda kapatacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada çirkin tavuk görmek büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada civcivli tavuk görmek büyük sorunların çözüme kavuşacağına, terfi alacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda tavuk görmek bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çokça tavuk görmek kendi işinin sahibi olunacağına, ev sahibi olunacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada çürük tavuk görmek uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, ticarette şansının hep yanında olacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dağ tavuğu görmek kazancın çoğalacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada damda tavuk görmek çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada değişik tavuk görmek çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine yorulmaktadır.

Rüyada denizde tavuk görmek ekmeğinin verimli olacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dev tavuk görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada didiklenmiş tavuk görmek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada didilmiş tavuk görmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada diri tavuk görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin alınacağına delalet eder.

Rüyada dişi tavuk görmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada doğuran tavuk görmek kazancının daha da artacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına alamettir.

Rüyada dolapta tavuk görmek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dondurulmuş tavuk görmek tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, maddi olanaklarının fazlalaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda tavuk görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, maddi gücünün katlanacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada ekmek arası tavuk görmek hayatın tadına varacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine, mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek tavuk görmek dini inançların güçleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine tabir olunur.

Rüyada etrafında tavuk görmek kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evcil tavuk görmek zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada ferik tavuk görmek başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada fırında tavuk görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine işaret eder.

Rüyada follukta tavuk görmek ansızın gelen mutlu bir haberin kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada gece tavuk görmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada genç tavuk görmek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gezinen tavuk görmek bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada gökyüzünde tavuk görmek içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada gri tavuk görmek zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, büyük bir rahatlığa erileceğine alamettir.

Rüyada gurk tavuk görmek her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına yorumlanır.

Rüyada hamile tavuk görmek gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada hastalıklı tavuk görmek çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamettir.

Rüyada havada tavuk görmek kolaylığa kavuşacağına, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada hint tavuğu görmek çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, yüzünde güller açacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada hırçın tavuk görmek hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine inanılmaktadır.

Rüyada horoz la tavuk görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada horoz yada tavuk görmek atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada iki tavuk görmek sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada inek tavuk görmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iran tavuğu görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada iri tavuk görmek atacağı yerinde adımların hayatını rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, işsiz ise işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ıslak tavuk görmek eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok kar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ızgara tavuk görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine alamettir.

Rüyada kaçan tavuk görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kafasız tavuk görmek sürprizlerin arka arkaya geleceğine, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada kafeste tavuk görmek sevgisinin artacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada kalabalık tavuk görmek beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, büyük bir atılım yapacağına, ileriye gideceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kanatlı tavuk görmek yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kapıda tavuk görmek yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza tabir olunur.

Rüyada katil tavuk görmek çok iyi yerlere geleceğine, hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaz tavuk görmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, yeni kısmetlere nail olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kazanda tavuk görmek kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına rivayet eder.

Rüyada keçi tavuk görmek rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi tavuk görmek ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, daha çok kazanç elde edeceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına işaret eder.

Rüyada kel tavuk görmek yanındaki kişilere hayrının dokunacağına, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına, hastalıkların son bulacağına alamettir.

Rüyada kemikli tavuk görmek mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine tabir olunur.

Rüyada kilolu tavuk görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kirli tavuk görmek daha isabetli kararlar alacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kıyma tavuk görmek kazanca kavuşacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kızgın tavuk görmek bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına alamettir.

Rüyada kızıl tavuk görmek ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına alamettir.

Rüyada kocaman tavuk görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada köfte tavuk görmek işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada komşunun tavuğunu görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, herhangi bir yardım almadan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada koşan tavuk görmek eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, helal rızık elde edeceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kovalayan tavuk görmek zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada koyun kuzu tavuk görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, iş kurmak için kardeşiyle bir araya geleceğine, sevdiği insanların olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kucakta tavuk görmek yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, iç huzuru yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuduz tavuk görmek eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, gelirinin sürekli olacağına yorulur.

Rüyada küflenmiş tavuk görmek zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, helal ekmek yeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuluçka tavuk görmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, hayal ettiği ve çok istediği her şeye kavuşacağına alamettir.

Rüyada kümeste tavuk görmek çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kurbanlık tavuk görmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurt tavuk görmek zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, maddi anlamda rahatlamaya işaret eder.

Rüyada kuş tavuk görmek başarılarının devamının geleceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına tabir olunur.

Rüyada kutuda tavuk görmek hayatının güzelleşeceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada kuyuda tavuk görmek hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine inanılır.

Rüyada mangal tavuk görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada market tavuğu görmek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine delalettir.

Rüyada mavi tavuk görmek çok büyük başarı kazanacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine alamettir.

Rüyada mezarda tavuk görmek beklentilerin boşa çıkmayacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta tavuk görmek iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, hayatının düzelmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada mor tavuk görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada mutfakta tavuk görmek büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ocakta tavuk görmek yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, hanesine huzurun dolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okulda tavuk görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına işaret eder.

Rüyada orman tavuğu görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, maddi durumunun düzeleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öten tavuk görmek neşe içinde olacağına, iş ortamında sorun yaşadığı kişiler ile aradaki buzların eritileceğine, borçlarının kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada otlayan tavuk görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, kazancın artacağına, büyük işlere imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oynayan tavuk görmek maddi anlamda çok ileri gidileceğine, hayatında bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oyuncak tavuk görmek geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, çok sevilip sayılacağına yorulur.

Rüyada paket tavuk görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, dileklerin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada paketlenmiş tavuk görmek amacına ulaşmayı başaracağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, rahata erileceğine delalettir.

Rüyada parça tavuk görmek rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, her zaman hürmet göreceğine inanılır.

Rüyada patates tavuk görmek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada pembe tavuk görmek borçlarının hafifleyeceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine işaret eder.

Rüyada pencerede tavuk görmek teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada piliç tavuk görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine inanılır.

Rüyada pireli tavuk görmek alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, huzurunun yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada pirinç tavuk görmek yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada pişirilen tavuk görmek yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, gam ve keder çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada pişmiş sulu tavuk görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada rengarenk tavuk görmek büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine ve bu sayede parmakla gösterilen bir şahıs haline gelineceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sakat tavuk görmek kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına delalet etmektedir.

Rüyada samanlıkta tavuk görmek büyük başarı kazanacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada satılık tavuk görmek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sinirli tavuk görmek sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sırtında tavuk görmek yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sofrada tavuk görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, her anlamda şifa bulmaya, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine inanılır.

Rüyada sokakta tavuk görmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada soslu tavuk görmek kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada su tavuğu görmek iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli tavuk görmek hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine delalet eder.

Rüyada sürü halinde tavuk görmek aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sürüyle tavuk görmek huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabakta tavuk görmek sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, maneviyatın zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarlada tavuk görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada tavada tavuk görmek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, kazancınızın daha az fakat bereketli olacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada tek gözlü tavuk görmek bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorumlanır.

Rüyada temiz tavuk görmek yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada tencerede tavuk görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine yorumlanır.

Rüyada tepside tavuk görmek zorlukların çözüme kavuşacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada terbiyeli tavuk görmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına işaret eder.

Rüyada tilki tavuk görmek moralinin genel olarak yerinde olacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, dargınların yeniden bir araya geleceğine alamet eder.

Rüyada tokat tavuğu görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yeni bir iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, esenlik bulup, hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada tombul tavuk görmek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, iş hayatında çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada topal tavuk görmek hayaline kavuşacağına, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada toplu tavuk görmek kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada turuncu tavuk görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına inanılmaktadır.

Rüyada tuvalette tavuk görmek uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tüyleri dökülmüş tavuk görmek arkadaşından alacağı bir yatırım fikrinin çok büyük bir kazanç getireceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada tuzda tavuk görmek borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, iş konusunda sıkılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada üç ayaklı tavuk görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine delalettir.

Rüyada uyuyan tavuk görmek konforunun yerinde olacağına, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada yaban tavuğu görmek çok büyük bir proje ortaya koyacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına delalettir.

Rüyada yabani tavuk görmek başarı elde edeceğine, kendisini destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, aile bireyleri arasındaki saygının, sevginin ve birlik beraberliğin daha sıkı bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada yanan tavuk görmek rahat edeceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, şansın çalışmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanık tavuk görmek eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı tavuk görmek hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, hayatının bir anda güzelleşeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına alamettir.

Rüyada yatakta tavuk görmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yavrulamış tavuk görmek bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına, hafifleyeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada yayılan tavuk görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, hep afiyette kalacağına alamettir.

Rüyada yemeklik tavuk görmek ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, kafasının rahat olacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğan tavuk görmek çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş tavuk görmek elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, işyerindeki çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına yorulur.

Rüyada yenmiş tavuk görmek yaşamın belli bir düzene oturacağına, geçiminin kolaylaşacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil tavuk görmek stres atılacak aktiviteler yapılacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yılanla tavuk görmek yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yoluk tavuk görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına yorulur.

Rüyada yumurta tavuk görmek aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına alamettir.

Rüyada yumurta yapan tavuk görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yönetici makamına geleceğine, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yürüyen tavuk görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada zayıf tavuk görmek başarısı ile ön plana çıkacağına, anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, hasretliğin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zıplayan tavuk görmek arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim