Rüyada Şehidi Görmek

Rüyada şehidi görmek gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, hayata karşı cesaretleneceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bayrağa sarılı şehitler görmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, pişman olup, tövbe edeceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin canlanacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada bedir şehitlerini görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, hayata karşı güçlü olacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çanakkale şehidi görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, konuşarak sorunlarını çözeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre hata ve günah işlemekten uzak duracağına, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, her anlamda güçleneceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine yorulur.

Rüyada kerbela şehitlerini görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, çok hayırlı şeylere imza atacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine tabir olunur.

Rüyada ölen şehidi görmek yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, para pul sahibi olacağına, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine alamet eder.

Rüyada polis şehidi görmek galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, çok iyi yerlere geleceğine, sevdikleri ve arkadaş grubu ile daha sık bir araya geleceğine, kötü işlere girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada savaş şehidi görmek hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, problemlerinin çözümüne kavuşacağına, aynı hataları yapmayacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, arzularına kavuşacağına, kar sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına inandığı bir yakınından fikir alınacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mimoza

Hayırlara gelsin
Rüyamda şehit haberlerinden etkilendiğim için mi bilmiyorum ancak hatırladığım kadarıyla yazmak istedim.
Üzülen aileyi teselli eden ben miydim yoksa böyle bir söz mü işittim veyahut bunu ben söylerken kendime şaşırıp uyanırken başkası söylemiştir ben böyle güzel ve doğru konuşamam diye düşündüğümden mi bilmiyorum ancak sözler şu anlama geliyordu
“Şehit olmak şehit olanlar için belki daha hayırlı” nereden biliyorsun belki diğer türlü daha kötü olacaktı gibisine

Mimoza

Yazmıştım ama görünmüyor tekrar çok teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun

Kurşt

Rüyada yürürken iki ayrı grup askerin şehit tabutu taşıdıklarını gördüm hemen asker selamına durdum askerler tabutla birlikte merdiven çıkmaya çalışıyorlardı yanımda benimle birlikte asker selamı duran biri daha vardı hadi biz gidelim dedi onunla birlikte gidecek iken uyandım Bekar

İsmail

Hocam rüyamda kışla gibi yerdeyiz, birşeyler patlıyor ve şehitler veriyoruz. Hatta 2018 de bir arkadaşım şehit olmuştu malesef onu da gördüm, o da bizimle ama patlama sonrası yaralı yüzünde kan falan vardı.
Ayrıca patlama sonrası ateş yakıp çay uysal gibi bir görevim olmuş, ben odun kırıp çay demleme ye çalışıyorum.
Yorumlarsanız sevinirim

Ayşen

Gündüz niyetine rüyamda başkasının şehidi vardı.asker şehidiydi.arıyorduk sanırım.deniz kenarında kalabalıktık anneside vardı.denizde uzakta bir gemi vardı şehit onun içindeymiş.annesine gözükebilmek için gemi yakın gözüküyordu annesine.şehit çömelmiş vaziyette annesine el sallıyordu.şehidin oğlu kayıpmış uzun zamandır.8 -10 yaşlarında şehit onuda bulmuş ve onun yanında oda şehit olmuş.o öldürülmüş yanlızca .ikisi birlikte şehidin annesine el sallıyordu.annesi onuda görünce hem mutlu oldu.