Rüyada Ay Patlaması

Rüyada ay patlaması işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ay patlaması bilgi sahibi bir kişinin tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, kazancının helal para olacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin kolaylaşacağına, girilecek bir işin yüklü miktarda kazanç getireceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, kazancının sürekli artacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine alamettir.

Rüyada ay patlaması aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına, yüzünün güleceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına rivayet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, kurulu bir düzeni olacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, dinini yaşayacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sedanur

Rüyamda dolunayın çok büyük olduğunu gördüm ilk başta kızıl renkteydi sonra birden alev aldı biraz yandıktan sonra yanardağ gibi büyük bir patlama oldu o sırada yakın bir yerin yandığını ve evimize yakın bir yerde olduğunu gördüm hemen o panikle evdeki herkese aceleyle toparlanmasını söyledim.

Yunus

Rüyamda ilk ay titriyordu bütün insanlar aya bakıyordu ondan sonra kayboldu dünya bi anda zifri karanlık olmuştu sokak lambaları falan vardı bi kaç süre sonra geri gelip muhteşem şekilde patlamıştıı

Deniz

Rüyam da eski evimizin bahçesinde büyük abim ile beraberdik. Ay her zamankinden çok daha büyük ve parlıktı tam dolunaydı. Daha sonra yerde küçük bir gölcüğün üstündr yansıması olduğunu gördüm fotoğrafını çekmek istedim fakat o esnada ay parlaklığını kaybetmeden küçülüp birden patladı. Patladığı yerde kara bir delik açıldı ve o delikten içeri ateş püskürmeye başladı..

Berivan

Rüyamda bir evin “benim evim değil” balkonundan ayın büyük bir şiddetle patladığını patladığı esnada evin içine kaçtığımı ve ay patladığı için tek yönlü ve şiddetli rüzgarlar olduğunu hissetdim korkudan Allah’a sığındım dua ettim ama nafile ay bir kaç parçaya bölünmüştü bile yanımda babamın ve annemin varlığında hissettim amma ve lakin rüyamda nadiren onlarla karşılaştım korkuyorduk ve babamla ilk yardım çantası hazırlıyorduk gökyüzü koyu karanlık aynı zamanda yanıyormuş gibi turuncuydu ay parçalanmasına rağmen hala çok parlaktı

adali

Rüyamda bir normal ay vardi bir diyeri de Dolunay sekli vardi. Fakat bu dolunay sonradan cok büyüyüp babam benim ve iki cocugumung üzerine geldi. O anda yanacagiz öleceyiz düsündüm, fakat ay üzerimizden gectikten sonra tekrar kalktik ayaga.