Rüyada Ayağı Boka Basmak

Rüyada ayağı boka basmak mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına delalettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, hayatının değişeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, eşini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, düşmanlıkların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayağı boka basmak son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, bir organizasyona katılacağına, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, yarınların kendisine hayır getireceğine, sabit geliri olacağına rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yalın ayak boka basmak eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, ferahlığa çıkılacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ekmeğinin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin hasret ve özlem gidereceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek

Gündüz niyetine rüyamda bekar ve gençlik yıllarındayim arkadaşım ile yürüyerek okula gidip geliyoruz dönüşte sabah isteyerek ayakkabı giymemişim. Yolda asfalt çalışmaları yapılıyor ama etraftaki çocuklar o asfalt malzemeleri yiyor bir parça da biz yiyoruz tadı güzel inşaat alandan toprak yola çıkıyorum yokuş oluyor yukarı çıkarken inek bokuna basıyorum. Eve geliyoruz. Ayaklarımı yıkarken bir arı yüzüme yapışıyor kovalıyorum zor bela yüzümden ayrılıyor ama boynumdan girip sırtımdan omuz sokuyor