Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine, muradına ereceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin yakınındaki kişilerin sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına ve mutlu olacağına, insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta karpuz görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta yetişen karpuz görmek moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arabada karpuz görmek mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada asılı karpuz görmek pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada bahçede karpuz görmek kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, zorlukların biteceğine tabir olunur.

Rüyada balkonda karpuz görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine, rahata ereceğine, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasında karpuz görmek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bol karpuz görmek sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük başarıların göğüsleneceğine işaret eder.

Rüyada bostan karpuz görmek yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada bozulmuş karpuz görmek yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, kazancın artacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına delalet eder.

Rüyada bütün karpuz görmek borçlarını yakın zamanda kapatacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, dertlerinin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada buzlu karpuz görmek kazanılan paranın artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide karpuz görmek sıkıntıların zamanla çözüleceğine, dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada çatıda karpuz görmek bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak karpuz görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çatlamış karpuz görmek zararların telafi edileceğine, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok karpuz görmek başarısının ve mutluluğunun artacağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendini çok iyi hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda karpuz görmek gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine inanılır.

Rüyada çölde karpuz görmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına inanılır.

Rüyada çöpte karpuz görmek kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine yorumlanır.

Rüyada çuvalda karpuz görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada delik karpuz görmek yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, sorunlarının son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada denizde karpuz görmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine rivayet eder.

Rüyada derede karpuz görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, sıhhate kavuşacağına, çalıştıkça Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dev karpuz görmek rahat bir hayat sürüleceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dikenli karpuz görmek sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, emeğinden hayır göreceğine, stresini atacağına inanılır.

Rüyada dilinmiş karpuz görmek uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada diyarbakır karpuzu görmek çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yükünün hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada dolapta karpuz görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine alamettir.

Rüyada donmuş karpuz görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dükkanda karpuz görmek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine alamettir.

Rüyada ekili karpuz görmek başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına, kazancın daha da arttırılacağına işaret eder.

Rüyada elma karpuz görmek üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, haneye bereket geleceğine, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ezik karpuz görmek her türlü yakarışının karşılık bulacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ezilmiş karpuz görmek yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilip kazanca çevireceğine alamettir.

Rüyada gök karpuz görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ham karpuz görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, büyük başarılara imza atılacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının karpuz görmesi en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, ağız tadının yerinde olacağına, anne babanın sayesinde mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada havuzda karpuz görmek çok sevileceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, başarılı bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada hediye karpuz görmek işinde başarılı olacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, zor geçecek bir çalışmanın yüklü miktarda kazanç getireceğine inanılır.

Rüyada içi boş karpuz görmek şansının kendisinden yana olacağına, elinin dara düşmeyeceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada içi geçmiş karpuz görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, ilerleyeceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada içi mavi karpuz görmek yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına delalet eder.

Rüyada içi oyulmuş karpuz görmek hedeflere ulaşılacağına, kuracağı yeni düzende yeni insanlara yer vereceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada içi sarı karpuz görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki karpuz görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine rivayet eder.

Rüyada ikiye ayrılmış karpuz görmek rızkının genişleyeceğine, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ikiz karpuz görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada iri karpuz görmek istediği gibi hareket edeceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına inanılır.

Rüyada kabak karpuz görmek dinamik ve neşeli duruma geleceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına inanılır.

Rüyada kabuksuz karpuz görmek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, hafifleyeceğine, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada kamyonda karpuz görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara karpuz görmek fikirlerinin can bulacağına, gelirinin garanti olacağına, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için sayısız olanaklarla karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kare karpuz görmek kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kel karpuz görmek uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kelek karpuz görmek huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, güzel evlatlar yetiştireceğine delalettir.

Rüyada kıpkırmızı karpuz görmek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, sıkıntılı olduğu bir durumda sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırık karpuz görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, imkânlarının çoğalacağına, toplumda itibar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırılan karpuz görmek aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, daha rahat bir nefes alacağına, başarılarının sürekli olacağına işaret eder.

Rüyada kış karpuzu görmek hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman karpuz görmek üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kokmuş karpuz görmek bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, rızık eksikliği yaşamayacağına, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kucağında karpuz görmek aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada küflü karpuz görmek evde bayram havası eseceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada kurtlu karpuz görmek aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, sıkıntılarını atlatacağına alamettir.

Rüyada kuru karpuz görmek olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına alamettir.

Rüyada leğende karpuz görmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada manavda karpuz görmek zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, hayır işleri yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada markette karpuz görmek büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada mart ayında karpuz görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada mevsim dışı karpuz görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta karpuz görmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, arka arkaya bitirilen projeler sayesinde işyerinde aranan biri olunacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına delalettir.

Rüyada olgun karpuz görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, ibadetlerini aksatmayacağına, güzel bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada olmuş karpuz görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına alamettir.

Rüyada ormanda karpuz görmek elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada parçalanan karpuz görmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada patlamış karpuz görmek şansının iyiye döneceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada pazarda karpuz görmek parasının ve malının artacağı işler yapacağına, şansın açılacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada poşette karpuz görmek işlerinin daha da iyi olacağına, maddi olanaklarının artacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada saksıda karpuz görmek kişiliğiyle dikkat çekeceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sofrada karpuz görmek başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, daha iyi yerlere gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sulu karpuz görmek küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tabakta karpuz görmek hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına delalettir.

Rüyada tarla karpuz görmek vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına alamettir.

Rüyada tatlı karpuz görmek gittiği yolda çok başarılı olacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada taze karpuz görmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, işte başarılı adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada tepside karpuz görmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine inanılır.

Rüyada tezgahta karpuz görmek adından söz ettirecek adımlar atacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tonlarca karpuz görmek mutluluk verici bir olay yaşanacağına, sorunlarının çözüleceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada toplanmış karpuz görmek çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada toprağa gömülü karpuz görmek hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine alamettir.

Rüyada toprakta karpuz görmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada traktörde karpuz görmek uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, daha pozitif biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada turfanda karpuz görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada tuvalette karpuz görmek gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üç karpuz görmek içinin huzurla dolacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçan karpuz görmek çok sevinçli olaylar yaşayacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada uzaktan karpuz görmek yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, eve huzur dolacağına rivayet eder.

Rüyada üzüm karpuz görmek mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, birçok iş teklifi alınacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına alamettir.

Rüyada uzun karpuz görmek birlikte olunan kişi ile mutlu ve mesut bir şekilde yaşanacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yamuk karpuz görmek şerefli bir hayat süreceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine delalet eder.

Rüyada yanan karpuz görmek esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yatakta karpuz görmek iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, işlerinin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yemyeşil karpuz görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yenmiş karpuz görmek somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, günahlarından tövbe etmeye alamettir.

Rüyada yerde karpuz görmek haksızlıkların ortadan kalkacağına, hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yolda karpuz görmek sağlıklı bir hayat sürüleceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına delalettir.

Rüyada yumuşak karpuz görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yuvarlanan karpuz görmek konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, herkesin onu konuşacağına, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada zamansız karpuz görmek geleceğinin umut vadedeceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Bahçemiz var. Annem ve bir kaç kişi karpuz topluyorduk. 9 tane topladık. Birini kestim 2 dilim yedim tadı güzeldi

BÜŞRA

Rüyamda halamlarin bahçesinde halamın elinde şeffaf büyük boy poşette karpuz vardı.onumden geçti gitti ler

Derya

Merhaba rüyamda eski sevgilimin evindeydim evliymisiz.annesiyle babasida vardı annesi masa kurdu babasida doğranmış kıpkırmızı bı tepsi dolusu karpuz getirdi eski sevgilime bitanesini gösterdim bunu ye o çok lezzetli diye oda yedi ama çok çekirdekli ydi ne anlama geliyor acaba

Cansu A

Merhaba rüyamda annem valizle benm evime geliyodu ve valizi açtığımda içinden aynı boylarda 3 tane karpuz yanyana bi tanede daha irice bi karpuz daha gördüm ve anneme tepki veriyordum neden valizle karpuz getirdin diye yorumlatsanız sevinirim teşekkürler ☺️

Semih

Rüyamda oda gibi bir mekandaydım yerde iki tane kesilmemiş iri karpuz duruyordu. Kesilmemiş bütün iri katpyzfu ikiside ve karpuzlar dışarıdan görüldüğü kadarıyla ikiside taze iyi karpuzdu

Semih

Teşekkür ederim